Quote (llllllllllll @ Apr 2 2016 06:35pm)
voltak mára tervek
délután 3kor keltem
jó mindegy, főzök valamit, eszek, aztán kezdem a napot
fél 8kor még addig nem jutottam el, hogy lemenjek a burgerbe reggelizni
tegnap lefeküdtem koran hogy ma elmenjek bevasarolni+megnezni egy konditermet
felhuztam 6-ra az orat, fölkeltem delutan 2kor
This post was edited by Karan2_Returned on Apr 2 2016 11:37am