Quote (tevetava @ Jun 25 2015 10:48am)
Quote (anyd @ Jun 25 2015 11:02am)
arcom amikor emberek a fizetésükkel villognak
/e
már bocs... de ez mért nagy hir? ilyen csoro vagy hogy 10 évente vesszel cipöt? k. akkor én minden honapba postoljam az uj cipömet?
This post was edited by Jancsipapa on Jun 25 2015 03:32am