d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official /care Topic
Prev11421431441451464765Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jun 25 2015 01:16am
Quote (anyd @ 25 Jun 2015 07:35)
Vettem egy pár sílécet 500 forintért, de még sose síeltem és szerintem nem is fogok

várom a kreatív ötleteket hogy mrie lhetne felahsználni


pic
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 25 2015 02:14am




tegnap lőttem a menzán
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2015 02:20am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jun 25 2015 09:14am)
http://i.imgur.com/WMsJGh8.jpg



tegnap lőttem a menzán


tali a levesnél
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 25 2015 02:48am
arcom, amikor másodéves közgazdászként több a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 90%-ánál


Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2015 03:02am
Quote (tevetava @ Jun 25 2015 09:48am)
arcom, amikor másodéves közgazdászként több a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 90%-ánál


http://i.imgur.com/VQXwWhO.jpg


Arcom amikor a schönherznél dolgozok, és kevesebb a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 100%nál


Member
Posts: 8,212
Joined: Oct 10 2012
Gold: 206.00
Jun 25 2015 03:32am
Quote (tevetava @ Jun 25 2015 10:48am)
arcom, amikor másodéves közgazdászként több a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 90%-ánál


http://i.imgur.com/VQXwWhO.jpg


Quote (anyd @ Jun 25 2015 11:02am)
Arcom amikor a schönherznél dolgozok, és kevesebb a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 100%nál


http://3.1m.yt/Aaw14HW91.png


arcom amikor emberek a fizetésükkel villognak

/e
már bocs... de ez mért nagy hir? ilyen csoro vagy hogy 10 évente vesszel cipöt? k. akkor én minden honapba postoljam az uj cipömet?

This post was edited by Jancsipapa on Jun 25 2015 03:32am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jun 25 2015 04:19am
Quote (Jancsipapa @ Jun 25 2015 10:32am)
arcom amikor emberek a fizetésükkel villognak

/e
már bocs... de ez mért nagy hir? ilyen csoro vagy hogy 10 évente vesszel cipöt? k. akkor én minden honapba postoljam az uj cipömet?


nem tudom elolvastad e amit irtam, de én pont nem villogtam
Member
Posts: 22,735
Joined: Apr 30 2011
Gold: 122.92
Jun 25 2015 04:21am
Quote (anyd @ Jun 25 2015 12:19pm)
nem tudom elolvastad e amit irtam, de én pont nem villogtam


idézet
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jun 25 2015 04:23am
Quote (anyd @ Jun 25 2015 09:02am)
Arcom amikor a schönherznél dolgozok, és kevesebb a fizetésem a schönherzen kiírt fejlesztői diákmelók 100%nál


http://3.1m.yt/Aaw14HW91.png


SHIREEN?! IS THAT YOU?!
Go Back To Magyar Topic List
Prev11421431441451464765Next
Add Reply New Topic New Poll