Quote (ecneB @ 10 Feb 2012 19:08)
hat 16km azert nem kezdoknek valo, foleg ilyen terepen. ^^ szoktal futni?
szoktam de a futópad egészen más mint ez a kavicsos út / hegyes terep
Amúgy nem egyszerre kellett letolni hálisten, öten voltunk csapatban és 72km távot kellett felváltva lenyomni.