d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > General That Feel When Topic > Mutasd Ki érzéseid
Prev11421431441451465001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Feb 10 2012 08:53am
that feel when nagyot szarsz, megis, miutan lehuzod nem hagy maga utan lekefelendo csikot
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 10 2012 09:01am
Quote (ElCapitano @ Feb 10 2012 02:09pm)
That feel when valszeg bentleszek ötig de már most lenne kedvem hazamenni

http://i.imgur.com/7ZyYO.gif


csak a képet láttam elsőre és azt hittem, hogy saenchai irta
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Feb 10 2012 09:41am
Quote (daneeka10 @ Feb 10 2012 05:01pm)
csak a képet láttam elsőre és azt hittem, hogy saenchai irta


Member
Posts: 42,133
Joined: Nov 12 2007
Gold: 6,645.00
Feb 10 2012 10:14am
>tfw olasz létedre kénytelen vagy ketchuppal enni a bolognai spagettit mert nincs már elég szószod :(
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2012 10:16am
Quote (szabika @ 10 Feb 2012 17:14)
>tfw olasz létedre kénytelen vagy ketchuppal enni a bolognai spagettit mert nincs már elég szószod :(


Te olasz?
Member
Posts: 6,109
Joined: Jul 25 2011
Gold: 0.00
Feb 10 2012 10:18am
>tfw az elmult 24 órában csak egy zsemlét ettem meg levest meg két sört

pengeéles arcél incoming
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 10 2012 11:01am
tfw túlélsz 16 kilóméter futást sivatagos / köves terepen de a lábaid szétmentek és járni is alig birsz már
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 10 2012 11:08am
Quote (josheide @ 10 Feb 2012 19:01)
tfw túlélsz 16 kilóméter futást sivatagos / köves terepen de a lábaid szétmentek és járni is alig birsz már


hat 16km azert nem kezdoknek valo, foleg ilyen terepen. ^^ szoktal futni?

This post was edited by ecneB on Feb 10 2012 11:08am
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Feb 10 2012 11:15am
Quote (ecneB @ 10 Feb 2012 19:08)
hat 16km azert nem kezdoknek valo, foleg ilyen terepen. ^^ szoktal futni?


szoktam de a futópad egészen más mint ez a kavicsos út / hegyes terep

Amúgy nem egyszerre kellett letolni hálisten, öten voltunk csapatban és 72km távot kellett felváltva lenyomni.
Member
Posts: 23,563
Joined: Apr 2 2006
Gold: 279.00
Feb 10 2012 11:17am
Quote (josheide @ 10 Feb 2012 19:15)
szoktam de a futópad egészen más mint ez a kavicsos út / hegyes terep

Amúgy nem egyszerre kellett letolni hálisten, öten voltunk csapatban és 72km távot kellett felváltva lenyomni.


ha mar most ilyen szarul vagy, akkor szerintem holnap ki se kelj az agybol ^^ remelhetoleg, azert nem lesz annyira veszes.
Go Back To Magyar Topic List
Prev11421431441451465001Next
Closed New Topic New Poll