d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1142143144145146353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,851
Joined: Oct 4 2005
Gold: 220.63
Aug 15 2008 06:14am
valak itudna segiteni kiütni 6 organ-t 2 torchot?
Banned
Posts: 9,739
Joined: Apr 11 2007
Gold: 4,646.10
Aug 16 2008 02:10am
Norm es Nm ancikat hanyas lvlen eri meg leginkabb elsutni?
Az ok, hogy 93-94 kornyeken 30-40 baalrunt lehet veluk sporolni, arra lennek kivancsi, hogy "nagyon magas" szinten megtobbet lehet veluk nyernii, vagy esetleg kevesbe lesz hatasos?

NN tipp, csak biztos valasz tapasztalatbol.

( Valaszt kaptam a kerdesemre, zsir )

This post was edited by pellacini on Aug 16 2008 02:21am
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Aug 17 2008 10:10am
hogyan kell cd nélkül futtatni ezt a trágyát? link vagy explain plx.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 17 2008 10:37am
Quote (iFeelAlone @ Sun, Aug 17 2008, 05:10pm)
hogyan kell cd nélkül futtatni ezt a trágyát? link vagy explain plx.


elvileg ha fullban rakod fel, nem kér cdt
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 17 2008 10:38am
Quote (iFeelAlone @ Sun, 17 Aug 2008, 18:10)
hogyan kell cd nélkül futtatni ezt a trágyát? link vagy explain plx.



- If all required Diablo 2 '.MPQ' files are installed on the
hard drive, the game will no longer require the CD to play.

For users that originally performed a 'Full Installation'
and wish to run without the CD, all '.MPQ' files should
be copied from the Diablo 2 CDs to the Diablo 2 directory.
Most users will only need to copy D2Music.mpq from the
Diablo 2 Play CD and/or D2xMusic.mpq from the Lord of
Destruction CD. Mac users will need to copy these music
files and rename them to 'Diablo II Music' and
'Diablo II Expansion Music' respectively.

Anyone who did not perform a 'Full Installation' will need
to re-install from CD again to ultimately play without the CD.
In this case, a 'Full Installation' is required, followed by file
copy step noted above.
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 17 2008 03:08pm
melyik az a parancs amivel csak az flistben lévő emberek üzeneteit látod? ^^
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 17 2008 03:15pm
Quote (Ad4mz @ Sun, Aug 17 2008, 10:08pm)
melyik az a parancs amivel csak az flistben lévő emberek üzeneteit látod? ^^


/o igw
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 17 2008 03:20pm
Quote (anyd @ Sun, Aug 17 2008, 10:15pm)
/o igw


ty
és hogy lehet kikapcsolni?^^
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Aug 17 2008 03:23pm
Quote (Ad4mz @ Sun, Aug 17 2008, 10:20pm)
ty
és hogy lehet kikapcsolni?^^



nemtom biggrin.gifD a bot irja be ezt mindig utánn meg kiirodik h ignore massages from non friends vagy mi xd
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Aug 17 2008 03:25pm
Quote (Ad4mz @ Sun, 17 Aug 2008, 23:20)
ty
és hogy lehet kikapcsolni?^^


beirod megint
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142143144145146353Next
Closed New Topic New Poll