d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142814291430143114321887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:51am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 09:49)
http://www.wowhead.com/npc=4753

akkor ezt az NPCt keresd
asszem úgy van hogy először veszel egy könyvet amiből kitanulod a ridingot és utána veszed meg a mountot
ha jól tudom 4+1 gold kell hogy mindkettőt megvedd



dobod magadról az aggrot.


volt hogy betámadtak de hiába mentem láthatatlanba ugyan úgy megütöttek xd
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 02:54am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 10:51am)
volt hogy betámadtak de hiába mentem láthatatlanba ugyan úgy megütöttek xd


egyébként wowhead a barátod, ha valami után kutakodsz ott nézz szét először.
rákeresel a skillednek a nevére és elolvasod hogy mit tud meg a kommentekbe is biztos leírják hogy mikor hasznos
eléggé sokat felejtettem már mióta nem játszom, night elfnek meg nem tudom milyen racialjai vannak
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:55am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 09:54)
egyébként wowhead a barátod, ha valami után kutakodsz ott nézz szét először.
rákeresel a skillednek a nevére és elolvasod hogy mit tud meg a kommentekbe is biztos leírják hogy mikor hasznos
eléggé sokat felejtettem már mióta nem játszom, night elfnek meg nem tudom milyen racialjai vannak


jaja szobatársam nagy wowos, ő is ajánlotta az oldalt
csak most nincs itt szal nemtom fárasztani :D
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 5 2012 05:41am
Quote (fahrii @ Dec 4 2012 11:15pm)
kk


:DDDDDDDDD
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 05:45am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 10:40)
hanyas szinttől lehet mountom?
olyat honnan tudok szerezni? láttam blizzstoreba párat, megéri onnan venni?


amíg nincs meg az egész wow, tök nagy hülyeség ilyen blizzstoreos szemetekre költeni helyette a pénzt szerintem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 05:55am
beléptem egy dungeonba, az összes társam áll egy helybe most miafaszvan

kilépni se tudok -.-'
maradt a logout hátha nem jegyzi meg és be tudok lépni máshoz

így is benntmaradtam a partyba :@@@ hogy faszba tudok kilépni és belépni máshoz? már visszatelézni se tudok

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 06:02am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 06:06am
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 13:55)
beléptem egy dungeonba, az összes társam áll egy helybe most miafaszvan

kilépni se tudok -.-'
maradt a logout hátha nem jegyzi meg és be tudok lépni máshoz

így is benntmaradtam a partyba :@@@ hogy faszba tudok kilépni és belépni máshoz? már visszatelézni se tudok


jobbklikk a saját unit frameden -> leave instance group vagy leave party, fasztudjamár
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Dec 5 2012 06:08am
Most 73 vagyok, és úgy tűnik, hogy egy nap csak egyszer kaphatok justice pontot random dungeonért.
Később többször is kaphatok egy nap?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 06:09am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 13:06)
jobbklikk a saját unit frameden -> leave instance group vagy leave party, fasztudjamár


ehh, pedig ilyet kerestem
köszi
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 5 2012 06:12am
Quote (dunaicapa @ 5 Dec 2012 14:08)
Most 73 vagyok, és úgy tűnik, hogy egy nap csak egyszer kaphatok justice pontot random dungeonért.
Később többször is kaphatok egy nap?


ja + max levelen az összes boss ad justice pointot, a végén a reward meg valor point
asszem hetente az első 7 random hc végén kapsz valort, a többi végén meg még több justice-t (azon felül, amit amúgyis kapsz bossonként)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142814291430143114321887Next
Add Reply New Topic New Poll