d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142714281429143014311887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 05:24pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 00:23)
vannak ezek a heirloom nevű itemek amik olyan statbonuszt adnak a kariknak mintha az adott szinten a lehető legjobb item lenne rajtad és a heirloom veled együtt fejlődik. persze ezekhez csak akkor férsz hozzá ha már van egy max lvl karid.
na mindenki ilyenekben rohangál úgyhogy ne pvpzz mert kb 1 hitelnek. majd lvl15től instázzál, azzal fejlődsz a leggyorsabban. ha esetleg még questezés közben vársz az instára akkor meg méggyorsabb


imo elsőre csak questeljen az ember, fedezze fel a játékot, dungeon farm ráér a többi karinál.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 05:26pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 00:23)
vannak ezek a heirloom nevű itemek amik olyan statbonuszt adnak a kariknak mintha az adott szinten a lehető legjobb item lenne rajtad és a heirloom veled együtt fejlődik. persze ezekhez csak akkor férsz hozzá ha már van egy max lvl karid.
na mindenki ilyenekben rohangál úgyhogy ne pvpzz mert kb 1 hitelnek. majd lvl15től instázzál, azzal fejlődsz a leggyorsabban. ha esetleg még questezés közben vársz az instára akkor meg méggyorsabb


Most 14 vagyok, egyenlore asse tom hol tudnek instazni. De kibaszott szar egy ilyen osszetett jatekba belecsoppenni. Kossz a helpeket!
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 4 2012 05:27pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 01:26am)
Most 14 vagyok, egyenlore asse tom hol tudnek instazni. De kibaszott szar egy ilyen osszetett jatekba belecsoppenni. Kossz a helpeket!


lvl15öt megléped akkor ki fogja irni hogy dungeon finder available
asszem i betüvel lehet előhozni majd



és majd randomot allits be mert az mindig ad +rewardot

This post was edited by Liliomtipro on Dec 4 2012 05:28pm
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 4 2012 05:35pm
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 01:27)
lvl15öt megléped akkor ki fogja irni hogy dungeon finder available
asszem i betüvel lehet előhozni majd

http://aaronp.me/wp-content/uploads/2011/03/Patch_3.3_LFD.jpg

és majd randomot allits be mert az mindig ad +rewardot


emblem of triumph

nosztalgiaroham :')
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 4 2012 05:41pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 12:15am)
kk


:lol:
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 5 2012 12:33am
Quote (bajcli @ 5 Dec 2012 00:35)
emblem of triumph

nosztalgiaroham :')


:>
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:40am
hanyas szinttől lehet mountom?
olyat honnan tudok szerezni? láttam blizzstoreba párat, megéri onnan venni?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 02:45am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 10:40am)
hanyas szinttől lehet mountom?
olyat honnan tudok szerezni? láttam blizzstoreba párat, megéri onnan venni?


lvl20tól kapsz már szar mountot (lassú földit) aztán 40en kapsz gyors földit, 60tól lassú repülőt meg 7x-nél gecidrágán vehetsz gyors repülőt is (eleinte semmiképp sem éri meg)
veszel vendortól pár goldért de kapsz majd insta bossokból, rare mobok is dobnak meg ki lehet őket daily questezni is
és ne vegyél pénzért, legalább is amig nem hülyülsz bele teljesen a játékba addig ne.

de ha megmondod hogy milyen faj vagy akkor megmondom hol tudsz venni pontosan

This post was edited by Liliomtipro on Dec 5 2012 02:46am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 5 2012 02:48am
Quote (Liliomtipro @ 5 Dec 2012 09:45)
lvl20tól kapsz már szar mountot (lassú földit) aztán 40en kapsz gyors földit, 60tól lassú repülőt meg 7x-nél gecidrágán vehetsz gyors repülőt is (eleinte semmiképp sem éri meg)
veszel vendortól pár goldért de kapsz majd insta bossokból, rare mobok is dobnak meg ki lehet őket daily questezni is
és ne vegyél pénzért, legalább is amig nem hülyülsz bele teljesen a játékba addig ne.

de ha megmondod hogy milyen faj vagy akkor megmondom hol tudsz venni pontosan


nigth elf vagyok
egyébként a láthatatlanná váló képességnek mi hasznát tudom venni?

This post was edited by fahrii on Dec 5 2012 02:48am
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 5 2012 02:49am
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 10:48am)
nigth elf vagyok


http://www.wowhead.com/npc=4753

akkor ezt az NPCt keresd
asszem úgy van hogy először veszel egy könyvet amiből kitanulod a ridingot és utána veszed meg a mountot
ha jól tudom 4+1 gold kell hogy mindkettőt megvedd

Quote (fahrii @ Dec 5 2012 10:48am)
nigth elf vagyok
egyébként a láthatatlanná váló képességnek mi hasznát tudom venni?


dobod magadról az aggrot.

This post was edited by Liliomtipro on Dec 5 2012 02:50am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142714281429143014311887Next
Add Reply New Topic New Poll