d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142614271428142914301887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 09:37am
Quote (Eoghan @ 4 Dec 2012 16:33)
különösebben nem befolyásolja az általános teljesítményt a faj. talán a dwarf kicsit erősebb hunterként, mert (ha jól emlékszem és még így van) van egy icipici bónusza a puskákra, mint racial skill.
night elf láthatatlan tud lenni(shadowmeld), többire már a fene se emlékszik, de kari generálásnál kiírja jobbra.


jah néztem is hogy törp lenne ideális választás, de mint első karakter elég sokat dob a latba hogy tetszen is a kari, ne egy kis nyomorékkal kelljen rohangálnom

esetleg még worgen is jónak tűnik... ha csak battlechestem van egyáltalán tudok olyat kezdeni?

This post was edited by fahrii on Dec 4 2012 09:38am
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 09:43am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:37)
jah néztem is hogy törp lenne ideális választás, de mint első karakter elég sokat dob a latba hogy tetszen is a kari, ne egy kis nyomorékkal kelljen rohangálnom

esetleg még worgen is jónak tűnik... ha csak battlechestem van egyáltalán tudok olyat kezdeni?


ha elkezdenek jatszani, 100%, hogy female drawfot kezdenek
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 09:45am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 16:43)
ha elkezdenek jatszani, 100%, hogy female drawfot kezdenek


elkezdtem a night elf huntert, gecireteccik így elsőre :o maradok ennél
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 10:02am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:45)
elkezdtem a night elf huntert, gecireteccik így elsőre :o maradok ennél


most akkor hol játszol?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 10:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Dec 2012 17:02)
most akkor hol játszol?


bloodscalp ally
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 05:09pm
pvp nem a kezdőknek való megállapítottam
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 4 2012 05:12pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 12:09am)
pvp nem a kezdőknek való megállapítottam


van eladó spectral tigerem 50k hufért, vagy 1 millárd d3 goldért. Kezdőknek tökéletes mount.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 05:15pm
Quote (iFeelAlone @ 5 Dec 2012 00:12)
van eladó spectral tigerem 50k hufért, vagy 1 millárd d3 goldért. Kezdőknek tökéletes mount.


:DDDDDDDD
Quote (fahrii @ 5 Dec 2012 00:15)
kk

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

This post was edited by Cpt_Ghost on Dec 4 2012 05:17pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 05:15pm
Quote (iFeelAlone @ 5 Dec 2012 00:12)
სპექტრული ვეფხვი არის გაყიდვაში hufért 50k, ან 1 მილიარდი D3 Golder. მთა არის სრულყოფილი დამწყებთათვის.


kk
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 4 2012 05:23pm
Quote (fahrii @ Dec 5 2012 01:09am)
pvp nem a kezdőknek való megállapítottam


vannak ezek a heirloom nevű itemek amik olyan statbonuszt adnak a kariknak mintha az adott szinten a lehető legjobb item lenne rajtad és a heirloom veled együtt fejlődik. persze ezekhez csak akkor férsz hozzá ha már van egy max lvl karid.
na mindenki ilyenekben rohangál úgyhogy ne pvpzz mert kb 1 hitelnek. majd lvl15től instázzál, azzal fejlődsz a leggyorsabban. ha esetleg még questezés közben vársz az instára akkor meg méggyorsabb
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142614271428142914301887Next
Add Reply New Topic New Poll