Quote (jarabekg @ Oct 5 2012 09:40am)
de hiába magyaráztuk neki, hogy az egyetlen problémája az, hogy magának sem ismeri be, hogy azzal hogy ilyen antiszociális, kb. a legnyomorékabb emberré válik világon, ennek ellenére, azzal nyugtatja magát, hogy ő milyen okos, meg hogy meglett neki elsőre egy tárgy, és hogy ezzel máris mennyivel jobb ember a többinél
rici, egy nyomorult vagy, és az ég egy adta világon semmire nem jók az ilyen sikerek, ha nincs mellette egy normális személyiséged
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 5 2012 09:41am)
ingyen is ha kicsit többet nyomorékoskodsz a kelleténél, mondjuk pl most
amúgy senki sem állította hogy az ellentéte vagyok, de nem is én sírok 0-24 hogy senkit nem érdeklek, nincs 1 barátom se, senkivel nemtudok elmenni sehova, dugni akarok etc
Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2012 09:41am)
na es a gepszerk zhd milyen lett
az 5. heten volt
tavaly is csak azert sikerult az elso. mert mellettem ultel es szoltam h rossz az elso feladatod h3h3
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 5 2012 09:42am)
@jarabek: Posts by this user are blocked. Unblock
hibátlan lett
röhögök
szegény mes :8