d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142514261427142814291887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 08:48am
az isten bassza meg, megint újrakezdem a játékot csak Bloodscalpon xd
alliba kéne de egyik karakter rondább a másik, blood elf warlockot meg nem fogok megint mert már 4.jére kezdeném el akkor :/
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 4 2012 08:56am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:48)
az isten bassza meg, megint újrakezdem a játékot csak Bloodscalpon xd
alliba kéne de egyik karakter rondább a másik, blood elf warlockot meg nem fogok megint mert már 4.jére kezdeném el akkor :/


váljék egészségedre a legfosabb szerver a világon

Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 11:16)
:blush: jojo
De amugy ti ugyis lvl6366363ek vagytok ilyen fullelit gearbe gondolom, szal ugyse tudnank egyutt jatszani meg ha meg is lepnem a szintet


nemis tudod "meglépni a szintet", ahhoz még 2 kieg hiányzik

This post was edited by bajcli on Dec 4 2012 08:56am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Dec 4 2012 08:56am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 15:48)
az isten bassza meg, megint újrakezdem a játékot csak Bloodscalpon xd
alliba kéne de egyik karakter rondább a másik, blood elf warlockot meg nem fogok megint mert már 4.jére kezdeném el akkor :/


>bloodscalp
>kinézet alapján választ karaktert
Full casual mode: on.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 09:09am
Quote (bajcli @ 4 Dec 2012 15:56)
váljék egészségedre a legfosabb szerver a világon



nemis tudod "meglépni a szintet", ahhoz még 2 kieg hiányzik


miért fos? azért kezdtem itt mert vannak magyarok :o
és úgy néz ki több élet is van, vagyunk kezdőn vagy 10-15en
másik helyen egy lelket se láttam
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 09:11am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:09)
miért fos? azért kezdtem itt mert vannak magyarok :o
és úgy néz ki több élet is van, vagyunk kezdőn vagy 10-15en
másik helyen egy lelket se láttam


és talált és süllyedt
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 09:15am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Dec 2012 16:11)
és talált és süllyedt


azért szar mert magyarok vannak? xd

tekintve hogy az angolom szar (értem, de mondatot alkotni már nem tudok), így nem sok választásom maradt
egyedül meg sok kedve van az embernek játszani...

This post was edited by fahrii on Dec 4 2012 09:16am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 09:17am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:15)
azért szar mert magyarok vannak? xd

tekintve hogy az angolom szar (értem, de mondatot alkotni már nem tudok), így nem sok választásom maradt
egyedül meg sok kedve van az embernek játszani...


hát így tényleg szar, de egyébként előbb utóbb megtanulsz angolul beszélni valamennyire wowozás közben is egyébként.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 4 2012 09:18am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 17:09)
miért fos? azért kezdtem itt mert vannak magyarok :o
és úgy néz ki több élet is van, vagyunk kezdőn vagy 10-15en
másik helyen egy lelket se láttam


mondjuk nem véletlenül van mindenki ravencrest ALLIN, mivel a horda halott
alli viszont párszor népesebb, mint bloodscalp
de mondjuk nekem tökmindegy
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 09:29am
night elf hunterrel szemezek
vélemény?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 4 2012 09:33am
Quote (fahrii @ Dec 4 2012 04:29pm)
night elf hunterrel szemezek
vélemény?


különösebben nem befolyásolja az általános teljesítményt a faj. talán a dwarf kicsit erősebb hunterként, mert (ha jól emlékszem és még így van) van egy icipici bónusza a puskákra, mint racial skill.
night elf láthatatlan tud lenni(shadowmeld), többire már a fene se emlékszik, de kari generálásnál kiírja jobbra.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142514261427142814291887Next
Add Reply New Topic New Poll