Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 16:48)
az isten bassza meg, megint újrakezdem a játékot csak Bloodscalpon xd
alliba kéne de egyik karakter rondább a másik, blood elf warlockot meg nem fogok megint mert már 4.jére kezdeném el akkor :/
váljék egészségedre a legfosabb szerver a világon
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 11:16)

jojo
De amugy ti ugyis lvl6366363ek vagytok ilyen fullelit gearbe gondolom, szal ugyse tudnank egyutt jatszani meg ha meg is lepnem a szintet
nemis tudod "meglépni a szintet", ahhoz még 2 kieg hiányzik
This post was edited by bajcli on Dec 4 2012 08:56am