d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vicces Képek/videók > Olvasd El Az Első Hozzászólást!
Prev1142414251426142714282492Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 5 2012 03:38am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 5 2012 11:33am)
látod ez a nagy probléma veled, hogy az egy dolog hogy nyomorék vagy, ezzel még nem lenne baj, de egy arrogáns rosszindulatú beképzelt negatív nyomorék, és ez így már überfail szociális szempontból


meg jo hogy te ennek pont az ellentete vagy
csak epp otkert agyonvernel barmikor kk
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 5 2012 03:39am
Quote (beni @ Oct 5 2012 10:34am)
de azért megszakértette, hogy én bunkó vagyok


>rici véleményét magadra venni 1 nagyon minimálisan is
>any year after year of our lord 2000
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Oct 5 2012 03:39am
Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2012 09:38am)
meg jo hogy te ennek pont az ellentete vagy
csak epp otkert agyonvernel barmikor kk


nem tudom ez miért olyan meglepö
szerintem Déjvnek is volt olyan idöszaka, amikor megvert volna még akár ingyen is
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Oct 5 2012 03:40am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 5 2012 10:33am)
látod ez a nagy probléma veled, hogy az egy dolog hogy nyomorék vagy, ezzel még nem lenne baj, de egy arrogáns rosszindulatú beképzelt negatív nyomorék, és ez így már überfail szociális szempontból


de hiába magyaráztuk neki, hogy az egyetlen problémája az, hogy magának sem ismeri be, hogy azzal hogy ilyen antiszociális, kb. a legnyomorékabb emberré válik világon, ennek ellenére, azzal nyugtatja magát, hogy ő milyen okos, meg hogy meglett neki elsőre egy tárgy, és hogy ezzel máris mennyivel jobb ember a többinél


rici, egy nyomorult vagy, és az ég egy adta világon semmire nem jók az ilyen sikerek, ha nincs mellette egy normális személyiséged
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 5 2012 03:41am
Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2012 10:38am)
meg jo hogy te ennek pont az ellentete vagy
csak epp otkert agyonvernel barmikor kk


ingyen is ha kicsit többet nyomorékoskodsz a kelleténél, mondjuk pl most

amúgy senki sem állította hogy az ellentéte vagyok, de nem is én sírok 0-24 hogy senkit nem érdeklek, nincs 1 barátom se, senkivel nemtudok elmenni sehova, dugni akarok etc
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Oct 5 2012 03:41am
na es a gepszerk zhd milyen lett
az 5. heten volt
tavaly is csak azert sikerult az elso. mert mellettem ultel es szoltam h rossz az elso feladatod h3h3
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 5 2012 03:42am
@jarabek: Posts by this user are blocked. Unblock

Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2012 10:41am)
na es a gepszerk zhd milyen lett
az 5. heten volt
tavaly is csak azert sikerult az elso. mert mellettem ultel es szoltam h rossz az elso feladatod h3h3


hibátlan lett
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Oct 5 2012 03:43am
tfw Rici + Mesh + Jara kb egy baráti társaságot alkotnak de egyikük se ismeri be és mindegyikük szerint a többiek nyomorékok.

Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Oct 5 2012 03:43am
Quote (ElCapitano @ 5 Oct 2012 11:43)
tfw Rici + Mesh + Jara kb egy baráti társaságot alkotnak de egyikük se ismeri be és mindegyikük szerint a többiek nyomorékok.

http://imageshack.us/a/img402/6831/1349428105740.jpg


8DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Oct 5 2012 03:47am
Quote (ElCapitano @ Oct 5 2012 10:43am)
tfw Rici + Mesh + Jara kb egy baráti társaságot alkotnak de egyikük se ismeri be és mindegyikük szerint a többiek nyomorékok.

http://imageshack.us/a/img402/6831/1349428105740.jpg


wot
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142414251426142714282492Next
Add Reply New Topic New Poll