Quote (BmA_BeMyAngel @ Oct 5 2012 10:33am)
látod ez a nagy probléma veled, hogy az egy dolog hogy nyomorék vagy, ezzel még nem lenne baj, de egy arrogáns rosszindulatú beképzelt negatív nyomorék, és ez így már überfail szociális szempontból
de hiába magyaráztuk neki, hogy az egyetlen problémája az, hogy magának sem ismeri be, hogy azzal hogy ilyen antiszociális, kb. a legnyomorékabb emberré válik világon, ennek ellenére, azzal nyugtatja magát, hogy ő milyen okos, meg hogy meglett neki elsőre egy tárgy, és hogy ezzel máris mennyivel jobb ember a többinél
rici, egy nyomorult vagy, és az ég egy adta világon semmire nem jók az ilyen sikerek, ha nincs mellette egy normális személyiséged