Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 08:48)
Lol te le se irtad hol jatszol.
Paran a ravencresten vannak azert jottem ide, de igen erosen nn alli.
Pedig szivesen tolnam valakivel a subrol, nemigaz h senki nem kezdett karit rajtam kivul :<
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 12:37)
ti hol vagytok?
ragnaroson kezdtem
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Dec 2012 12:47)
ravencrest alli
dik mivan veled