d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142414251426142714281887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,418
Joined: May 17 2008
Gold: 1,694.20
Dec 3 2012 05:41pm
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 22:25)
tökmindegy, ami tetszik
affli dotokra épül, destro kb mintha firemage lennél, demo meg petre épül, kb pet csinál mindent, te meg afkzol


afk? akkor a demo kell neki
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2012 05:44pm
egyebkent fahrit nem ertem miert ravencrest hordan kezdett vegul, ennyi erovel folosleges volt megkerdeznie, hogy ki hol jatszik :wacko:
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 3 2012 05:50pm
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 11:18pm)
warlocknak milyen ágat érdemes választani?


tudsz majd ujraskillezni asszem lvl20tól ugyhogy batran probalj ki mindent

Quote (fahrii @ Dec 3 2012 07:15pm)
utolsó kérdés
1 hónap kb mire elég? ^^ (egyenlőre még starterbe vagyok amúgy)


2-3 hét alatt kényelmesen fel lehet huzni egy karit

This post was edited by Liliomtipro on Dec 3 2012 05:51pm
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 01:48am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Dec 2012 00:44)
egyebkent fahrit nem ertem miert ravencrest hordan kezdett vegul, ennyi erovel folosleges volt megkerdeznie, hogy ki hol jatszik :wacko:


Lol te le se irtad hol jatszol.
Paran a ravencresten vannak azert jottem ide, de igen erosen nn alli.
Pedig szivesen tolnam valakivel a subrol, nemigaz h senki nem kezdett karit rajtam kivul :<
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 4 2012 01:51am
Quote (fahrii @ Dec 4 2012 09:48am)
Lol te le se irtad hol jatszol.
Paran a ravencresten vannak azert jottem ide, de igen erosen nn alli.
Pedig szivesen tolnam valakivel a subrol, nemigaz h senki nem kezdett karit rajtam kivul :<


ezelőtt 1.5-2 évvel meg mindenki hordás volt.

This post was edited by Liliomtipro on Dec 4 2012 01:51am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 02:01am
Quote (Liliomtipro @ 4 Dec 2012 08:51)
ezelőtt 1.5-2 évvel meg mindenki hordás volt.


megnyugodtam, egy pillanatra azthittem csak melegek járnak ide
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 4 2012 02:01am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 09:01)
megnyugodtam, egy pillanatra azthittem csak melegek járnak ide


de azert belfet kezdtel
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 02:17am
Quote (SummertimeClothes @ 4 Dec 2012 09:01)
de azert belfet kezdtel


az sexy
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 4 2012 03:09am
Quote (fahrii @ 4 Dec 2012 08:48)
Lol te le se irtad hol jatszol.
Paran a ravencresten vannak azert jottem ide, de igen erosen nn alli.
Pedig szivesen tolnam valakivel a subrol, nemigaz h senki nem kezdett karit rajtam kivul :<


Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 12:37)
ti hol vagytok?
ragnaroson kezdtem


Quote (Cpt_Ghost @ 3 Dec 2012 12:47)
ravencrest alli



dik mivan veled
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 4 2012 03:16am
Quote (Cpt_Ghost @ 4 Dec 2012 10:09)
dik mivan veled


:blush: jojo
De amugy ti ugyis lvl6366363ek vagytok ilyen fullelit gearbe gondolom, szal ugyse tudnank egyutt jatszani meg ha meg is lepnem a szintet
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142414251426142714281887Next
Add Reply New Topic New Poll