Quote (meatyowllegs @ Oct 5 2012 10:00am)
yy abbol all az eleted h egesz nap dotazol. nem unalmas
miért lenne unalmas, ha én élvezem? csak neked unalmas mert nem megyek veled sehova lel. amúgymeg fail, mert 3 napja nem dotáztam, és hétvégén sem fogok. te viszont tényleg egész nap csak dotázni fogsz.
ja meg btw azért amikor letöröltelek msnről, jött az sms hogy menjek vissza, meg a pmek is. :DDDDDDDDDDDDD