d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142314241425142614271887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 11:15am
utolsó kérdés
1 hónap kb mire elég? ^^ (egyenlőre még starterbe vagyok amúgy)
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 11:17am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 19:15)
utolsó kérdés
1 hónap kb mire elég? ^^ (egyenlőre még starterbe vagyok amúgy)


attól függ, mennyit játszol naponta
ha ilyen lazán tolod, meg kezdő is vagy, talán elérsz vele a battle chest végéig, vagy legalábbis ilyen lvl70 környékére

azt is írhatnám, hogy lófaszra, mert a játék meg lvl90en kezdődik
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2012 11:25am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 18:15)
utolsó kérdés
1 hónap kb mire elég? ^^ (egyenlőre még starterbe vagyok amúgy)


fári te most hol játszol végül?
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 11:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Dec 2012 18:25)
fári te most hol játszol végül?


ravenakármibe, ahol bajcli csak horda

esett egy zöld cucc 8DDD az itt jó?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 11:39am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 19:37)
ravenakármibe, ahol bajcli csak horda

esett egy zöld cucc 8DDD az itt jó?


lvl90 alatt semmi nem ér semmit, hacsak nem vanity item (pl kurvaritka pet), vagy crating material
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 3 2012 11:39am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 18:37)
ravenakármibe, ahol bajcli csak horda

esett egy zöld cucc 8DDD az itt jó?


igen, eladhatod 2b goldert
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 11:39am
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 18:39)
lvl90 alatt semmi nem ér semmit, hacsak nem vanity item (pl kurvaritka pet), vagy crating material


mind1 akkor felveszem
Member
Posts: 50,035
Joined: Sep 10 2006
Gold: 710.00
Dec 3 2012 12:28pm
csodálom hogy fári elsö kérdése nem az volt, hogy lehet-e ezzel pénzt keresni
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 03:18pm
warlocknak milyen ágat érdemes választani?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 03:25pm
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 23:18)
warlocknak milyen ágat érdemes választani?


tökmindegy, ami tetszik
affli dotokra épül, destro kb mintha firemage lennél, demo meg petre épül, kb pet csinál mindent, te meg afkzol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142314241425142614271887Next
Add Reply New Topic New Poll