d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142214231424142514261887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 10:26am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 17:51)
kb mennyi goldot vegyek jspn hogy kényelmesen tudjak haladni?


sztem fölösleges goldot venni
ha ravencrestre jössz, tudok adni ilyen 50-100-200at, abból megvannak a mountok meg ridingek flying-ig, másra meg úgyse kell költeni (+ jön is be gold)
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 10:31am
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 17:26)
sztem fölösleges goldot venni
ha ravencrestre jössz, tudok adni ilyen 50-100-200at, abból megvannak a mountok meg ridingek flying-ig, másra meg úgyse kell költeni (+ jön is be gold)


ravencresten vagyok warlock blood elf, nagyon hálás lennék ha megdobnál egy kis golddal :S

Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 17:32)
az nem jó, az horda he


úgy nem lehet? :D

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 10:32am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 10:32am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 18:31)
ravencresten vagyok warlock blood elf


az nem jó, az horda he
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 10:37am
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 17:32)
az nem jó, az horda he


akkor viszont marad a goldváráslás
kb mennyire lenne szükségem?

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 10:37am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 10:42am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 18:37)
akkor viszont marad a goldváráslás
kb mennyire lenne szükségem?


hát ha AHzol néha, akkor semennyire
ha csak a clothokat rakod fel ahba, amit questelés meg insta közben találsz (linen, wool, silk, mageweave, anyámpicsája), abból is meglesz a repüléshez való, de ha még gathering professiont is veszel fel (herbalism/mining/skinning), akkor bőven elég goldod lesz

levelinghez általában lófasz gold nem kell, majd 80-on "kell" ilyen 5-6-7k gold a 280% flyinghez (enélkül is el lehet lenni) + a northrend flyinghez (ez meg azért fölösleges, mert első karin valami 77-80 körül tudod csak megvenni, 80-on meg már mész is vissza levelezni eastern kingdoms/kalimdorba)
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 3 2012 10:46am
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 06:37pm)
akkor viszont marad a goldváráslás
kb mennyire lenne szükségem?


szedegess fel clothokat, tanulj ki profot (herba/mining nagyon jó első karinak), gyűjtögess, pakold fel az AHba és nem lesz problémád a golddal. Ha már van ilyen 5-10 goldod teljesen jó vagy. Arra figyelj hogy a profjaiddal együtt fejlődj mert elég szopás low lvl területekre visszaszaladgálni csakmert 10 füvet még ki kell vágnod. Majd 60-ason kell megvenni az első repülő mountot az talán 100 gold körüli beruházás lesz de addigra simán össze kell jönnie. Lvl20-ason meg szoljal mert akkor lehet mountot venni, majd navigálunk.

Mondjuk a helyedben valami könnyebb karival kezdtem volna. Warlock pont nem az^^

le fu, most olvasom csak bajcli postját, slowpoke vagyok

This post was edited by Liliomtipro on Dec 3 2012 10:47am
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 10:49am
Quote (Liliomtipro @ 3 Dec 2012 17:46)
szedegess fel clothokat, tanulj ki profot (herba/mining nagyon jó első karinak), gyűjtögess, pakold fel az AHba és nem lesz problémád a golddal. Ha már van ilyen 5-10 goldod teljesen jó vagy. Arra figyelj hogy a profjaiddal együtt fejlődj mert elég szopás low lvl területekre visszaszaladgálni csakmert 10 füvet még ki kell vágnod. Majd 60-ason kell megvenni az első repülő mountot az talán 100 gold körüli beruházás lesz de addigra simán össze kell jönnie. Lvl20-ason meg szoljal mert akkor lehet mountot venni, majd navigálunk.

Mondjuk a helyedben valami könnyebb karival kezdtem volna. Warlock pont nem az^^


:D
szuper, most lvl8 vagyok (csak mert 3. realmon kezdem újra a játékot mert nem tudtam eldönteni xd)
és mi számít könyebb karinak?
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 3 2012 10:51am
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 06:49pm)
:D
szuper, most lvl8 vagyok (csak mert 3. realmon kezdem újra a játékot mert nem tudtam eldönteni xd)
és mi számít könyebb karinak?


szerintem hunter/warri/priest
warri kivételével probáltam mindet, hunter nagyon jó pvmben, pvpben már nehezebb vele játszani, priest meg fordítva de abbol lehet healert is csinálni meg egy kis gyakorlással pvmben is teljesen jó lesz.
igazaból olyat érdemes kezdeni ami nem csak dps rolera jó mert akkor hatszor kivered a farkad mire behív az insta.

This post was edited by Liliomtipro on Dec 3 2012 10:51am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 10:51am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 18:49)
:D
szuper, most lvl8 vagyok (csak mert 3. realmon kezdem újra a játékot mert nem tudtam eldönteni xd)
és mi számít könyebb karinak?


most már mindegyik karival tiszta faceroll levelezni

legkönnyebbek talán hunter, pala, warri, druid, lock is eléggé
tökmindegy igazából, megizzadni egyikkel se fogsz
Member
Posts: 13,562
Joined: Dec 24 2006
Gold: 0.08
Dec 3 2012 10:52am
Quote (bajcli @ Dec 3 2012 06:51pm)
most már mindegyik karival tiszta faceroll levelezni

legkönnyebbek talán hunter, pala, warri, druid, lock is eléggé
tökmindegy igazából, megizzadni egyikkel se fogsz


akkor én katapultálok a topicból mert az új wowhoz nem értek
(DE AZÉRT A RÉGIHEZ SEM :DDDDDDDDD)
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142214231424142514261887Next
Add Reply New Topic New Poll