Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 14:02)
többiek a subrol hova valósiak?
amúgy a ragnaroson gecire laggolok, 35ös latencyvel, érdekelne mér xd
kb hárman játszunk a subról, az mind ravencrest alli
ifeelt látom még fent néha, ő asszem bloodscalp alli a priestjével, karesz meg mittudomén
vashj?