d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142114221423142414251887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2012 05:32am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 12:30)
nem figyeltem


hat akkor sad story, kezdesz egy uj karaktert ahol akarsz, mi ezen olyan nagy dolog :wacko:
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 05:32am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 13:30)
nem figyeltem


TE ÁLLAT :DDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 05:37am
ti hol vagytok?
ragnaroson kezdtem

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 05:37am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2012 05:47am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 12:37)
ti hol vagytok?
ragnaroson kezdtem


ravencrest alli
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 06:02am
Quote (Cpt_Ghost @ 3 Dec 2012 12:47)
ravencrest alli


többiek a subrol hova valósiak?
amúgy a ragnaroson gecire laggolok, 35ös latencyvel, érdekelne mér xd

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 06:02am
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 06:14am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 14:02)
többiek a subrol hova valósiak?
amúgy a ragnaroson gecire laggolok, 35ös latencyvel, érdekelne mér xd


kb hárman játszunk a subról, az mind ravencrest alli
ifeelt látom még fent néha, ő asszem bloodscalp alli a priestjével, karesz meg mittudomén
vashj?
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Dec 3 2012 06:14am
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 01:02pm)
többiek a subrol hova valósiak?
amúgy a ragnaroson gecire laggolok, 35ös latencyvel, érdekelne mér xd


én bloodscalp de oda ne gyere mert csak noobok vannak.
Member
Posts: 229
Joined: Sep 25 2012
Gold: 0.00
Dec 3 2012 06:46am
Quote (iFeelAlone @ Dec 3 2012 02:14pm)
én bloodscalp de oda ne gyere mert csak noobok vannak.


én bloodscalp de oda ne gyere mert csak noobok vannak.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Dec 3 2012 06:47am
Quote (p371 @ 3 Dec 2012 13:46)
én bloodscalp de oda ne gyere mert csak noobok vannak.


koszonjuk
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 09:51am
kb mennyi goldot vegyek jspn hogy kényelmesen tudjak haladni?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142114221423142414251887Next
Add Reply New Topic New Poll