d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1142014211422142314241887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 02:56am
melyik szerón vannak magyarok?
hol kezdjek?

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 02:56am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Dec 3 2012 03:47am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 09:56)
melyik szerón vannak magyarok?
hol kezdjek?


arathor/bloodscalp/ragnaros
itt vannak magyarok ha jól emlékszem
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 04:34am
és mi a különbség a realm typeok között?
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 3 2012 04:43am
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 11:34am)
és mi a különbség a realm typeok között?


normal szerver: barangolsz a városban, találkozol egy hordással, akkor nem kaszabolhatjátok le egymás csak úgy, hanem békében questelhetsz/farmolhatsz tovább. ha mégis nyitott vagy a pvp-re, akkor be kell írni, hogy /pvp és nyitottá jelölöd magad rá, tehát támadható leszel.
pvp szerver: a fentiekhez képest a különbség annyi, hogy bármikor megtámadhatnak, akár jelölve vagy pvp-re, akár nem és persze, ha contested zónában vagy(léteznek közös fővárosok, ott nem lehet letámadni egymást)
rp: roleplay
rppvp(ezek még léteznek?): roleplay pvp szerver.
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 04:45am
Quote (Eoghan @ 3 Dec 2012 11:43)
normal szerver: barangolsz a városban, találkozol egy hordással, akkor nem kaszabolhatjátok le egymás csak úgy, hanem békében questelhetsz/farmolhatsz tovább. ha mégis nyitott vagy a pvp-re, akkor be kell írni, hogy /pvp és nyitottá jelölöd magad rá, tehát támadható leszel.
pvp szerver: a fentiekhez képest a különbség annyi, hogy bármikor megtámadhatnak, akár jelölve vagy pvp-re, akár nem és persze, ha contested zónában vagy(léteznek közös fővárosok, ott nem lehet letámadni egymást)
rp: roleplay
rppvp(ezek még léteznek?): roleplay pvp szerver.



ty
roleplay mit takar?

This post was edited by fahrii on Dec 3 2012 04:45am
Member
Posts: 3,497
Joined: Nov 7 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 3 2012 04:49am
Quote (fahrii @ Dec 3 2012 11:45am)
roleplay mit takar?


alapvetően már a karaktered elnevezése is szigorúbb szabályok közé szorul, tehát nem lehet a neved ketpettyeskatica, mert az nem egy szerepjátékba való név, de pl. lehetnél Eoghan(de nem ajánlom!), ami egy nagyon menő név.
továbbá nem árt jóféle, magas szintű idegennyelvtudással büszkélkedni, mert az emberek sok kommunikálnak egymással, történetet találnak ki a karakterüknek, mesélik egymásnak, mittudomén. sose töltöttem ilyen helyen el az időmet, én is csak a mondákat ismerem ezekről a szerverekről.
ha ismered az asztali szerepjátékokat, akkor szerintem arra próbál a legjobban hajazni a közösségek által.
Member
Posts: 46,130
Joined: Aug 22 2006
Gold: 85,930.00
Dec 3 2012 04:56am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 09:56)
melyik szerón vannak magyarok?
hol kezdjek?


huh
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 05:23am
lightbringeren kezdtem basszameg :S ti holvagytok amúgy?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Dec 3 2012 05:28am
Quote (fahrii @ 3 Dec 2012 13:23)
lightbringeren kezdtem basszameg :S ti holvagytok amúgy?


miazhogy "basszameg :S"
te választod ki, hol akarsz kezdeni
lightbringer meg kb full halott szerver
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Dec 3 2012 05:30am
Quote (bajcli @ 3 Dec 2012 12:28)
miazhogy "basszameg :S"
te választod ki, hol akarsz kezdeni
lightbringer meg kb full halott szerver


nem figyeltem
Go Back To Magyar Topic List
Prev1142014211422142314241887Next
Add Reply New Topic New Poll