Quote (fahrii @ Dec 3 2012 11:34am)
és mi a különbség a realm typeok között?
normal szerver: barangolsz a városban, találkozol egy hordással, akkor nem kaszabolhatjátok le egymás csak úgy, hanem békében questelhetsz/farmolhatsz tovább. ha mégis nyitott vagy a pvp-re, akkor be kell írni, hogy /pvp és nyitottá jelölöd magad rá, tehát támadható leszel.
pvp szerver: a fentiekhez képest a különbség annyi, hogy bármikor megtámadhatnak, akár jelölve vagy pvp-re, akár nem és persze, ha contested zónában vagy(léteznek közös fővárosok, ott nem lehet letámadni egymást)
rp: roleplay
rppvp(ezek még léteznek?): roleplay pvp szerver.