Quote (Senee @ 1 Dec 2012 00:40)
hát az kérlek kurva jó ajánlat hogy megkapod az alapgamet meg 2 kieget ingyen plusz még játszhatsz is egy hónapig
én 4 ezerér vettem az alapgamet, 4 ezerér az első, 8 ezerér a második kieget anno
LOL
bár ja
RÁ FOGSZ FÜGGNI :XD:XD:XD
senki se olyan erős h ne
mondjuk azér most már szarér-hugyér árulják a battle chestet
főleg black friday idején, sztem simán volt 10 dolcsi körül a kettő együtt