Quote (Karan2_Returned @ Apr 1 2016 01:00pm)
Nekem jövö heten lesz interjum es olyan dolgok is fel fognak merülni valoszinüleg amikhez nulla közöm. Ilyenkor erdemes öszinten megmondani hogy meg nem hasznaltam azokat a technologiakat, vagy valami random forumrol jegyezzek meg par velemenyt hogy ugy tünjön ertek a dologhoz?
változó nagyon, ez kb csak a véletlenen múlik imo
mielőtt én zinterjúra mentem all day olvasgattam redditetet állásinterjúkkal kapcsolatban
lehet ilyen jarabek féle menedzser úr fog interjúvoltatni, akinek elég ha bedobsz pár "tökéletesen diverzifikált portfolióddal nem kívánok kommunikaciot illetve konverziot folytatni" féle megjegyzést, meg nem tudom miket szokott még itt jspn irogatni, egyikőtök se tudja mit jelent, de ugye nem is az a lényeg
ha programozónak jelentkezel erre kissebb az esély, inkább olyasmire számíts, hogy ott helyben valami kis programot iratnak neked, vagy eléd tesznek egy programsort és mondd meg mit csinál, de ez nyílván függ a cégtől meg pozíciótól is