d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Japánságok Repost > Op Is A
Prev1141142143144145198Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Aug 11 2013 12:54am
Quote (Karan2_Returned @ 11 Aug 2013 07:43)
Javits ki ha tevedek, de gondolom Spice and Wolf utan valami akciodusabb animet keresel.

Trigun (sci-fi, action)
Ben-To (comedy, action)
Hajime no Ippo (boxing)


Nem feltetlen kell, hogy akciodusabb legyen, de talan valami nem love-story jellegut neznek.

utananezek ezeknek, koszi!!
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 13 2013 03:16am
moot megint tönkretette /a/-t, t-thanks moot
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Aug 19 2013 06:22am
mondlyatok nekem lyo animeket))
par, amiket eddig lattam es tetszett: full metal alchemist, naruto, bleach, code geass, claymore, attack on the titan, monster, steins gate
miutan rawen elmondta milyen szar az izlesem, meg krix bepostol nehany szart, amiben nem tortenik semmi, csak japan iskolaslanyok vinnyognak, szamitok par ertelmes postra is)))))
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 19 2013 06:27am
Quote (putincykavodka @ Aug 19 2013 01:22pm)
mondlyatok nekem lyo animeket))
par, amiket eddig lattam es tetszett: full metal alchemist, naruto, bleach, code geass, claymore, attack on the titan, monster, steins gate
miutan rawen elmondta milyen szar az izlesem, meg krix bepostol nehany szart, amiben nem tortenik semmi, csak japan iskolaslanyok vinnyognak, szamitok par ertelmes postra is)))))


Haibane Renmei
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Aug 19 2013 06:36am
Quote (putincykavodka @ 19 Aug 2013 14:22)
mondlyatok nekem lyo animeket))
par, amiket eddig lattam es tetszett: full metal alchemist, naruto, bleach, code geass, claymore, attack on the titan, monster, steins gate
miutan rawen elmondta milyen szar az izlesem, meg krix bepostol nehany szart, amiben nem tortenik semmi, csak japan iskolaslanyok vinnyognak, szamitok par ertelmes postra is)))))


takarodj
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Aug 19 2013 06:37am
Nekem a dragon ball-ból vegita szimpatikus
Ahogy gonoszból jóvá válik
+Piccolo
Member
Posts: 6,938
Joined: May 29 2011
Gold: 9,401.97
Aug 20 2013 09:30pm
Quote (Rawen @ Aug 12 2013 10:24pm)


"SQUAD-BASED, REAL-TIME STRATEGY GAME" hát nemtudom kiváncsileszek rá hogy mi lesz belőle :D

Quote (Karan2_Returned @ Aug 12 2013 11:07pm)
Lehet kene donolni egy beta accessnyit.


akkor már early alpha ra érné meg nem?
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Aug 26 2013 10:15pm
Az iskolam resze 4 hetet külföldön tölteni (nyelviskola vagy gyakorlat), elsösorban azzal a cellal hogy nyelvet tanuljunk.

En szeptember 13.-an utazok ki Tokyoba, es ma tudtam meg hogy melyik csaladhoz megyek.

Ha van ra igeny akkor majd blogolgatok a felettebb izgalmas kalandjaimrol. Addig is varok javaslatokat hogy szerintetek mi az amit mindenfelekeppen ki kell probalni Japanban.

Go Back To Magyar Topic List
Prev1141142143144145198Next
Add Reply New Topic New Poll