Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 10:06pm)
én csak 11
meg van egy 30asomis
Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 08:11pm)
majd ha lesz egy pár 30-as subos

Ja és mikor lesz 3 hónap múlva?
akkor mindenki menjen level 1 accountal , még csak runa meg mastery sincs ugyhogy skillen múlik minden, mehetünk mirror meccseket is.