d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11411421431441454303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2011 05:43am
Quote (championmath @ Jun 10 2011 11:18am)
oké megyek nasussal xd

de amugy majd draft mode legyen? vagy blind pick?


mármint zsanékkal a premade

Quote (N4aBz @ Jun 10 2011 11:39am)
:cccc


11 esek vagyunk kb meg 13
ha van ekkora karid gyere 5.nek
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 10 2011 10:46am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 01:43pm)
mármint zsanékkal a premade


??? az 1v1 re gondoltam ofc, magyarul lehet-e bannolni két championt és lehet-e látni kit választ az ellenfél vagy sem
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2011 12:11pm
Quote (championmath @ Jun 10 2011 04:46pm)
??? az 1v1 re gondoltam ofc, magyarul lehet-e bannolni két championt és lehet-e látni kit választ az ellenfél vagy sem


majd ha lesz egy pár 30-as subos :D
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 10 2011 01:12pm
Quote (harcikacsa17 @ 10 Jun 2011 20:11)
majd ha lesz egy pár 30-as subos :D


még csak 29 vagyok, lolz.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 10 2011 01:56pm
Quote (hedgehogsword @ Jun 10 2011 08:12pm)
még csak 29 vagyok, lolz.


én csak level 20 :(
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 10 2011 02:06pm
Quote (hedgehogsword @ Jun 10 2011 07:12pm)
még csak 29 vagyok, lolz.


Quote (N4aBz @ Jun 10 2011 07:56pm)
én csak level 20 :(


én csak 11
meg van egy 30asomis
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 10 2011 02:27pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 10:06pm)
én csak 11
meg van egy 30asomis
Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 08:11pm)
majd ha lesz egy pár 30-as subos :D


Ja és mikor lesz 3 hónap múlva?

akkor mindenki menjen level 1 accountal , még csak runa meg mastery sincs ugyhogy skillen múlik minden, mehetünk mirror meccseket is.
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 10 2011 02:58pm
mostanában failelek mindent.. LoL-ban is csak feedelek :<
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 10 2011 03:10pm
Quote (hedgehogsword @ 10 Jun 2011 22:58)
mostanában failelek mindent.. LoL-ban is csak feedelek :<


nekem se igazán megy az utóbbi napokban
mmint se a lol se az élet :D

This post was edited by zsansaccount on Jun 10 2011 03:10pm
Member
Posts: 22,564
Joined: Jul 1 2007
Gold: 7,149.00
Jun 10 2011 03:50pm
Quote (zsansaccount @ 10 Jun 2011 23:10)
nekem se igazán megy az utóbbi napokban
mmint se a lol se az élet :D


de azért most letoltam egy 11-4 statot és nyertünk is, hogy ne legyen igazam :D
Go Back To Magyar Topic List
Prev11411421431441454303Next
Add Reply New Topic New Poll