d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Filmajánló > Avagy Milyen Jó Filmet Láttál Mostanában
Prev11411421431441451650Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Sep 9 2009 03:29pm
Quote (Rezs @ Wed, 9 Sep 2009, 22:33)
a világok harca című filmnek a második részét látta valaki?
lehet megnézném, ha pozitív dolgokat hallok róla, az első nekem tetszett...


szerintem nagyon gagyi volt az első része
a befelyezés meg még a filmnél is szarabb :DDDD
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 03:30pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Sep 9 2009, 10:29pm)
szerintem nagyon gagyi volt az első része
a befelyezés meg még a filmnél is szarabb :DDDD


http://www.google.hu/search?hl=hu&client=firefox-a&rls=org.mozilla%3Ahu%3Aofficial&hs=Aqp&q=befelyez%C3%A9s&btnG=Keres%C3%A9s&meta=

HAHAHA FAIL
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 03:32pm
Quote (Ad4mz @ Wed, Sep 9 2009, 10:31pm)
:(


semmi baly
Banned
Posts: 21,055
Joined: May 29 2007
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 9 2009 03:33pm
Quote (Vharimatras @ Wed, Sep 9 2009, 09:32pm)
semmi baly


semi*
Member
Posts: 32,949
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,555.00
Warn: 30%
Sep 9 2009 03:33pm
Quote (sondor @ Wed, Sep 9 2009, 10:33pm)
semi*


ellipszilonosjén volt a hangsúly
Member
Posts: 5,648
Joined: Jun 8 2005
Gold: 20.00
Sep 9 2009 03:52pm
Disctric 9 - faja kis scifi, sztem 8-9 pontot megér a 10ből

Gran Torino - Clint Eastwood remekül alakít a filmben, jó kis dráma

Spancserek - egy kellemes vígjáték :)
Member
Posts: 25,402
Joined: Oct 18 2006
Gold: 0.00
Warn: 100%
Sep 9 2009 03:54pm
Quote (avengr @ Wed, Sep 9 2009, 09:52pm)
Disctric 9 - faja kis scifi, sztem 8-9 pontot megér a 10ből

Gran Torino - Clint Eastwood remekül alakít a filmben, jó kis dráma

Spancserek - egy kellemes vígjáték :)


van már magyar felirat? :/
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 9 2009 03:59pm
Quote (Rezs @ Wed, Sep 9 2009, 10:54pm)
van már magyar felirat? :/


van

amúgy nekem nem tetszett, hogy sok benne a "riport", és emiatt nem éli bele magát az ember
ez a ben-x -ben jó volt, jó volt a mennyisége az ilyeneknek, és jobban is illett a filmhez : /
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Sep 9 2009 04:00pm
Quote (Rezs @ Wed, 9 Sep 2009, 22:54)
van már magyar felirat? :/


District.9.2009.R5.DVDR.PAL.CUSTOM.HUNSUB-SVCDTeaM

droolozzá
Go Back To Magyar Topic List
Prev11411421431441451650Next
Add Reply New Topic New Poll