Quote (Rezs @ Wed, Sep 9 2009, 10:54pm)
van már magyar felirat? :/
van
amúgy nekem nem tetszett, hogy sok benne a "riport", és emiatt nem éli bele magát az ember
ez a ben-x -ben jó volt, jó volt a mennyisége az ilyeneknek, és jobban is illett a filmhez : /