Quote (tevetava @ 22 Sep 2012 13:45)
inb4 2 év múlva: hányok a hots-tól
inb4 4 év múlva: hányok a lotv-tól
hots jo lesz
vegre nem uvegbol lesznek az egyetlen ertelmes egysegei a terrannak.
Quote (NerfHydraDPS @ 22 Sep 2012 13:44)
én meg tőled xdd
http://i.imgur.com/9hFV3.png
teged szivesen eltaposnalak egyebkent