d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1141514161417141814191887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2012 04:30pm
Quote (Ghostmasterq @ Nov 23 2012 10:15pm)
Kezdő magyarnak melyik szerverre érdemes menni? Jó lenne több magyar. Azt tudom bloodscalp régen nagyon gyér volt, most is olyan? Haverom kezdené el lehet.


ahol sok magyar van bloodscalp mellett;
arathor és ragnaros

mindjárt mutatok pontos adatokat






source:
http://wow.realmpop.com/


talán ragnaros-ra a legérdemesebb menni. legkiegyenlítettebb szerver horda-ally tekintetben és jó sokan is vannak.

This post was edited by Senee on Nov 23 2012 04:38pm
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Nov 23 2012 05:19pm
Quote (Senee @ 23 Nov 2012 23:30)
ahol sok magyar van bloodscalp mellett;
arathor és ragnaros

mindjárt mutatok pontos adatokat




http://3.ii.gl/bNt-e.png

source:
http://wow.realmpop.com/


talán ragnaros-ra a legérdemesebb menni. legkiegyenlítettebb szerver horda-ally tekintetben és jó sokan is vannak.


megrettent, hogy ennyien játszanak ezzel
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2012 05:22pm
Quote (peterqwer @ Nov 23 2012 11:19pm)
megrettent, hogy ennyien játszanak ezzel


ezek nem account számok, karakterek száma, meg nem csak az aktívak, inaktívak is benne vannak
(egy accounton max 10 karakter lehet ugyanazon a szerveren)
Member
Posts: 3,749
Joined: Sep 9 2009
Gold: Locked
Nov 23 2012 05:27pm
Quote (Senee @ 24 Nov 2012 00:22)
ezek nem account számok, karakterek száma, meg nem csak az aktívak, inaktívak is benne vannak
(egy accounton max 10 karakter lehet ugyanazon a szerveren)


ja ugy mar kevesebb, de igy is durva
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 23 2012 05:32pm
Quote (peterqwer @ Nov 23 2012 11:27pm)
ja ugy mar kevesebb, de igy is durva


szerintem annyira azért nem
mégis csak a világ legjobb mmorpgjéről beszélünk
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2012 07:28am
lol pakolgatom ki az iridescent pearl-t AH-ba és csodálkozom, hogy nem viszik (enchanting rod uppoláshoz kellett)
azt nézem, már nem kell upgradelni az enchanting rodot, mert MINDENT lehet a COPPER roddal csinálni

egyetlen dolog amit nem szeretek a játékban, hogy állandóan egyszerűsítik


pl emlékszem hunternek nem infinite ammoja volt a semmiből, hanem lehetett engineerrel csinálni fasza nyilakat, golyókat és volt ammo pouch is. szerintem sokkal hangulatosabb lenne az egész, ha nem butítanának le mindig mindent

vagy akkor legalább az RP szerverekre visszatehetnék a nem lebutított verziót.. esküszöm átvinném minden karimat oda
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 24 2012 07:32am
Quote (Senee @ Nov 23 2012 11:30pm)
ahol sok magyar van bloodscalp mellett;
arathor és ragnaros

mindjárt mutatok pontos adatokat




http://3.ii.gl/bNt-e.png

source:
http://wow.realmpop.com/


talán ragnaros-ra a legérdemesebb menni. legkiegyenlítettebb szerver horda-ally tekintetben és jó sokan is vannak.




Ez is ilyen semmitmondó adat.

bs alli 17k, aha. Ebből kb 500 az aktív

Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Nov 24 2012 07:32am
Quote (Senee @ 24 Nov 2012 15:28)
lol pakolgatom ki az iridescent pearl-t AH-ba és csodálkozom, hogy nem viszik (enchanting rod uppoláshoz kellett)
azt nézem, már nem kell upgradelni az enchanting rodot, mert MINDENT lehet a COPPER roddal csinálni

egyetlen dolog amit nem szeretek a játékban, hogy állandóan egyszerűsítik


pl emlékszem hunternek nem infinite ammoja volt a semmiből, hanem lehetett engineerrel csinálni fasza nyilakat, golyókat és volt ammo pouch is. szerintem sokkal hangulatosabb lenne az egész, ha nem butítanának le mindig mindent

vagy akkor legalább az RP szerverekre visszatehetnék a nem lebutított verziót.. esküszöm átvinném minden karimat oda


ja

most vettem észre én is, mondom akkor warrimmal csinálok inkább runed titanium rodot, az hangzik a legmenőbben, ha már úgyis lehet mindennel minden szart csinálni
jahogy runed copper rodon kívül nemis lehet már semmi mást csinálni enchanterrel se.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 24 2012 07:34am
Quote (iFeelAlone @ Nov 24 2012 01:32pm)
Ez is ilyen semmitmondó adat.

bs alli 17k, aha. Ebből kb 500 az aktív


azért valami kiindulási alapot mégiscsak ad.. alapból nem tudsz egyikről sem semmit.. az adatokra ránézve viszont láthatod, hogy ha allit akarsz akkor ne bloodscalpra menj mert kétszer annyi hordás van. pontos számoktól függetlenül azért sok segítséget nyújt sztem
Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Nov 24 2012 07:39am
Quote (Senee @ Nov 24 2012 02:34pm)
azért valami kiindulási alapot mégiscsak ad.. alapból nem tudsz egyikről sem semmit.. az adatokra ránézve viszont láthatod, hogy ha allit akarsz akkor ne bloodscalpra menj mert kétszer annyi hordás van. pontos számoktól függetlenül azért sok segítséget nyújt sztem


vagy nem pvpzel és leszarod milyen az arány. Mint én.

This post was edited by iFeelAlone on Nov 24 2012 07:39am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141514161417141814191887Next
Add Reply New Topic New Poll