Quote (Senee @ 24 Nov 2012 15:28)
lol pakolgatom ki az iridescent pearl-t AH-ba és csodálkozom, hogy nem viszik (enchanting rod uppoláshoz kellett)
azt nézem, már nem kell upgradelni az enchanting rodot, mert MINDENT lehet a COPPER roddal csinálni
egyetlen dolog amit nem szeretek a játékban, hogy állandóan egyszerűsítik
pl emlékszem hunternek nem infinite ammoja volt a semmiből, hanem lehetett engineerrel csinálni fasza nyilakat, golyókat és volt ammo pouch is. szerintem sokkal hangulatosabb lenne az egész, ha nem butítanának le mindig mindent
vagy akkor legalább az RP szerverekre visszatehetnék a nem lebutított verziót.. esküszöm átvinném minden karimat oda
ja
most vettem észre én is, mondom akkor warrimmal csinálok inkább runed titanium rodot, az hangzik a legmenőbben, ha már úgyis lehet mindennel minden szart csinálni
jahogy runed copper rodon kívül nemis lehet már semmi mást csinálni enchanterrel se.