d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1141414151416141714182724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2012 05:36am
nightend egy nagy rakás szar, de azért nyer
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2012 05:37am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2012 13:36)
nightend egy nagy rakás szar, de azért nyer


>protoss
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 22 2012 05:37am
pfffffffffffft
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2012 05:39am
ezt nem értem h a picsába vesztette el taeja, macro elonyben is volt, a csataban meg a fél mapet végig hátrálta nightend, és még igy is nyert :/
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2012 05:40am
Balázs Ritzinger
about a minute ago
Balázs Ritzinger

aha

á
Levente Kovássy
about a minute ago
Levente Kovássy

mit csinált?

a saját armyját stormozza

Levente Kovássy
about a minute ago
Levente Kovássy

XD
Balázs Ritzinger
about a minute ago
Balázs Ritzinger

az gondolom nem zavar, hogy 20 vikingel beáldozott hogy megölöjön 3 colossust
Levente Kovássy
about a minute ago
Levente Kovássy

implying

a viking nem egy useless szar

ha mar nincs colossus
Balázs Ritzinger
55 seconds ago
Balázs Ritzinger

de volt :DDDDDDDDDD
Levente Kovássy
54 seconds ago
Levente Kovássy

be kellett aldoznia

megerte.
Balázs Ritzinger
53 seconds ago
Balázs Ritzinger

ép ez a gond
Levente Kovássy
46 seconds ago
Levente Kovássy

nem a colossus

nyerte meg a játékot

hanem a fos szar storm

amivel főleg a saját armyját
Balázs Ritzinger
35 seconds ago
Balázs Ritzinger

hat pedig de
Levente Kovássy
34 seconds ago
Levente Kovássy

baszta

az az istenbaszta nyomorék nightend

egy rakás szar volt a játéka

csak szimplán p lategame > t lategame

igy ennyi
Balázs Ritzinger
13 seconds ago
Balázs Ritzinger

n, teaja volt 1 szar a végén, sima a moveval nyert volna, de nem, ő megöleti a vikingeket, kk
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 22 2012 05:40am
Quote (Fej @ 22 Sep 2012 13:39)
ezt nem értem h a picsába vesztette el taeja, macro elonyben is volt, a csataban meg a fél mapet végig hátrálta nightend, és még igy is nyert :/


ahol nagyon egymasnak mentek vegul volt egy csomo cannon, gondolom azer :I
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2012 05:41am
hányok a wol-től.

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 22 2012 05:42am
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 22 2012 05:44am
ennek a jateknak legkesobb 16 percnel vege lesz.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 22 2012 05:44am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2012 12:41)
hányok a wol-tól.


én meg tőled xdd

Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 22 2012 05:45am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Sep 2012 13:41)
hányok a wol-től.


inb4 2 év múlva: hányok a hots-tól
inb4 4 év múlva: hányok a lotv-tól
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141414151416141714182724Next
Add Reply New Topic New Poll