Quote (Taszilo.^ @ 22 Sep 2012 16:48)
es melyik a jo csavo?
Az elso szerintem egy kifejezetten manly man. A masodik meg olyan weird, de kibaszottul cool stilusu. Meni hunglish, es igen, szar az izlesem, buzi vagyok, etc.
Quote (SummertimeClothes @ 22 Sep 2012 16:50)
az elso nem rossz imo, csak ez a kep/szakall pont eleg tre neki
no homo