d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > World Of Warcraft > Magyar Módra
Prev1141014111412141314141887Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 25,661
Joined: Mar 19 2007
Gold: 0.71
Oct 15 2012 01:56pm
Quote (bajcli @ 15 Oct 2012 10:09)
http://2.imgland.net/xuJjsU_.png

fejenbaszkodnám az ilyet


biztos ül a gép előtt és ahzik,azt ezt csinálja mert milyen mókás már ha undercuttolok 324235235235 golddal!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2012 11:00am
elég nagy nyomorék volt aki kitalálta ezt a sha of anger world boss dolgot.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 17 2012 11:05am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Oct 2012 19:00)
elég nagy nyomorék volt aki kitalálta ezt a sha of anger world boss dolgot.


kb tökugyanaz, mint eddig bh meg voa
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2012 11:22am
Quote (bajcli @ 17 Oct 2012 19:05)
kb tökugyanaz, mint eddig bh meg voa


ja, csak open world.
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 17 2012 11:27am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Oct 2012 19:22)
ja, csak open world.


és az mér baj?

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 17 2012 11:40am
Quote (bajcli @ 17 Oct 2012 19:27)
és az mér baj?


azért mert amikor egyszerre megy érte mindenki mint az előbb ott kell vergődni a laggban 0,1 fpssel, hogy wipeold a hordás teamet
tök élvezetes meg minden
ja nem
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 22 2012 06:04pm
In Patch 5.1, Warlocks will get a new spell: Cataclysm. It has a nice knockback, stun, and new animation!

épp az kell még nekik
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Oct 23 2012 12:42am
Quote (bajcli @ 23 Oct 2012 02:04)
In Patch 5.1, Warlocks will get a new spell: Cataclysm. It has a nice knockback, stun, and new animation!

épp az kell még nekik


mar igy is nekik van a legtobbfele karakteranimacio?
Member
Posts: 31,234
Joined: Dec 12 2005
Gold: 27,943.00
Oct 23 2012 02:33am
Quote (SummertimeClothes @ 23 Oct 2012 08:42)
mar igy is nekik van a legtobbfele karakteranimacio?


Igen, raadasul arenajunkies.comon mindenfele top ranked tournament playerek folytattak a kerdesben sokoldalas in-depth vitakat es theorycraftingot, es a konkluzio ott is az volt, hogy teljesen el van baszva a balance, mert a warlockok spelljei sokkal szebbek, mint a tobbi classe
Member
Posts: 1,588
Joined: Apr 15 2008
Gold: 0.30
Oct 23 2012 12:12pm
cataclysm el milyen patch et is rakok fel ? 4.0.6 ot ?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1141014111412141314141887Next
Add Reply New Topic New Poll