Quote (Anarkin @ Apr 1 2016 11:26am)
beszélgetés a-tól z-ig mindenféle tudományos dolgokról
nyílván minden ami felmerül a felszínnel kezd, aztán addig mélyül a dolog, ameddig bírják
de ja, van egy rövid táblás feladat is
ez gondolom mindenhol más komplexitású, és attól függ h mire van szükség
Nekem jövö heten lesz interjum es olyan dolgok is fel fognak merülni valoszinüleg amikhez nulla közöm. Ilyenkor erdemes öszinten megmondani hogy meg nem hasznaltam azokat a technologiakat, vagy valami random forumrol jegyezzek meg par velemenyt hogy ugy tünjön ertek a dologhoz?