d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > League Of Legends
Prev11401411421431444303Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2011 09:08am
kb 10 nyert meccs egymás után
jaráékal
egyre jobban játszanak
és kezdünk összeszokni:D
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 9 2011 09:10am
Quote (harcikacsa17 @ 9 Jun 2011 15:08)
kb 10 nyert meccs  egymás után
jaráékal
egyre jobban játszanak
és kezdünk összeszokni:D


Jösztök játszani v megvagytok 5en?
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2011 09:11am
Quote (Smat @ Jun 9 2011 03:10pm)
Jösztök játszani v megvagytok 5en?


gyere
4 en vagyunk
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2011 12:17pm
valaki egy game?
Member
Posts: 147
Joined: Jun 6 2011
Gold: 0.16
Jun 9 2011 12:37pm
Quote (harcikacsa17 @ 9 Jun 2011 20:17)
valaki egy game?




ja man auf jeden fall
Member
Posts: 21,625
Joined: Dec 25 2006
Gold: 2.00
Jun 9 2011 07:16pm
Quote (harcikacsa17 @ 9 Jun 2011 17:08)
kb 10 nyert meccs  egymás után
jaráékal
egyre jobban játszanak
és kezdünk összeszokni:D


:hug:

tiszta családias volt, jara feedelt, én supportoltam jannaval, többiek meg öltek :D
btw bejön a janna csajszi is. msot vele nyomtam jó párat egymás után és ritkán haltam (meccsenként max 3), bár keveset öltem, de assist az rohadt sok volt (rendes meccsen, amit végigjátszottunk 17,19,21,...)
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 9 2011 10:18pm
Quote (harcikacsa17 @ Jun 9 2011 03:19pm)
egyszer lehetne subos 1v1 bajnokság.


ok én benne vagyok.

Kipróbáltam gangplanket pár 3v3 meccsen, direkt csak parrrley-val akartam farmolni, mert alapvetően gyengének gondoltam earlygame, ehhez képest xin zhaot 3 szor megöltem fenn és doublekill mikor gankelni mentem bot lane.

This post was edited by championmath on Jun 9 2011 10:20pm
Member
Posts: 12,087
Joined: Feb 2 2009
Gold: 0.00
Jun 9 2011 11:07pm
Quote (zsansaccount @ Jun 10 2011 01:16am)
:hug:

tiszta családias volt, jara feedelt, én supportoltam jannaval, többiek meg öltek :D
btw bejön a janna csajszi is. msot vele nyomtam jó párat egymás után és ritkán haltam (meccsenként max 3), bár keveset öltem, de assist az rohadt sok volt (rendes meccsen, amit végigjátszottunk 17,19,21,...)


ha ráértek mehet ma is:D
Member
Posts: 15,772
Joined: Apr 13 2009
Gold: Locked
Jun 10 2011 05:18am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 10 2011 07:07am)
ha ráértek mehet ma is:D


oké megyek nasussal xd

de amugy majd draft mode legyen? vagy blind pick?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Jun 10 2011 05:39am
Quote (harcikacsa17 @ Jun 9 2011 04:11pm)
gyere
4 en vagyunk


:cccc
Go Back To Magyar Topic List
Prev11401411421431444303Next
Add Reply New Topic New Poll