Quote (harcikacsa17 @ 9 Jun 2011 17:08)
kb 10 nyert meccs egymás után
jaráékal
egyre jobban játszanak
és kezdünk összeszokni:D

tiszta családias volt, jara feedelt, én supportoltam jannaval, többiek meg öltek
btw bejön a janna csajszi is. msot vele nyomtam jó párat egymás után és ritkán haltam (meccsenként max 3), bár keveset öltem, de assist az rohadt sok volt (rendes meccsen, amit végigjátszottunk 17,19,21,...)