d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Diablo-s Segítségek > Baalrun, Húzás, Formulák, Quest, Perm...
Prev1140141142143144353Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 44,245
Joined: Jun 10 2007
Gold: 3,551.99
Aug 9 2008 02:51am
Quote (Oberon_os @ Sat, Aug 9 2008, 09:17am)
Nájtméren anyától lehet 2/3 ill 3/3 assa karmot venni, vagy csak hellen?


hellen esélyesebb imo

e: az viszont engem is érdekelne mi alapján generálja a tárgyakat az npckhez

This post was edited by Ad4mz on Aug 9 2008 02:52am
Member
Posts: 45,021
Joined: Jul 28 2005
Gold: 47.25
Aug 9 2008 03:02am
Quote (Ad4mz @ Sat, 9 Aug 2008, 09:51)
hellen esélyesebb imo

e: az viszont engem is érdekelne mi alapján generálja a tárgyakat az npckhez


Random. Gondolom iLvl fuggo, hogy mit tesz ezekbol a random statokbol az itemekre, igy hellen mivel magasabb az iLvl, gondolom nagyobb esellyel spawnol jobb mod. De nem tudom, ez csak spekulacio.
Member
Posts: 8,326
Joined: May 27 2006
Gold: 7,249.99
Aug 9 2008 07:03am
Quote (Oberon_os @ Sat, 9 Aug 2008, 10:17)
Nájtméren anyától lehet 2/3 ill 3/3 assa karmot venni, vagy csak hellen?


nighton is lehet, hellen csak az arra nagyobb az esély hogy sima karom helyett exceptional/elite legyen, skill mindkét módban ugyanolyan gyakran (mármint ritkán) fordul elő
de szerintem nem éri meg a fáradságot, hacsak nem lehet botot állítani rá

meg kéne már írnom erről egy rendes összefoglalót ha már úgysem craftolok többet...
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 10 2008 07:17am
walaki tudna segíteni? happy.gif

walkolt game-m és nem van már nállam egy anni... Csak be kéne lépni és ott maradni amig lecuccolom az annit.

game: gewger // f


This post was edited by xLestatx on Aug 10 2008 07:20am
Member
Posts: 17,716
Joined: May 4 2007
Gold: 0.00
Aug 10 2008 07:20am
Quote (xLestatx @ Sun, 10 Aug 2008, 15:17)
walaki tudna segíteni? happy.gif

walkolt game-m és nem van már nállam egy anni... Csak be kéne lépni és ott maradni amig lecuccolom az annit.


Gn core

ja lol nincs is helles karim xd

This post was edited by palacsinta on Aug 10 2008 07:22am
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 519.11
Aug 10 2008 07:24am
Quote (palacsinta @ Sun, 10 Aug 2008, 15:20)
Gn core

ja lol nincs is helles karim xd


Már megoldva =) De azért köszi =)
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2008 03:47am
Quote (Taszilo.^ @ Fri, Aug 8 2008, 09:22pm)
n scnl rush (egyenlőre norm)


níd scnl nm anci sad.gif
Member
Posts: 12,687
Joined: Sep 17 2007
Gold: 0.00
Aug 11 2008 03:51am
Quote (Taszilo.^ @ Mon, Aug 11 2008, 11:47am)
níd scnl nm anci sad.gif


pm me tongue.gif
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Aug 11 2008 08:30am
Quote (Taszilo.^ @ Mon, Aug 11 2008, 10:47am)
níd scnl hell anci sad.gif


Member
Posts: 12,371
Joined: May 26 2005
Gold: 931.79
Aug 13 2008 03:44am
Ha valakinek lenne kedve vállalni egy lvl 1- lvl 85 huzit NL-ben pm me. Természetesen fgért.... khm khm úgy értem, ingyen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1140141142143144353Next
Closed New Topic New Poll