☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Magyar
> Official Starcraft Topic
Prev
1
1406
1407
1408
1409
1410
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 366844
Replies: 27238
Track Topic
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#14071
Sep 19 2012 03:54pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 23:25)
ennyi balfaszt jézus
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#14072
Sep 19 2012 03:56pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 22:54)
http://2.imgland.net/TDTanE5.png
?tard?
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#14073
Sep 19 2012 03:57pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 23:56)
?tard?
This post was edited by tevetava on Sep 19 2012 03:57pm
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#14074
Sep 19 2012 04:04pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 22:57)
http://2.imgland.net/BT6yIN4.png
?tard?
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#14075
Sep 20 2012 11:23am
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#14076
Sep 20 2012 12:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2012 18:23)
http://2.imgland.net/TDTanE5.png
Quote
tudnál nekünk adni egy képet nerfhydradpsről? megköszönnénk.
Mondtam, hogy túl deep ez neked kisgyerek
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#14077
Sep 20 2012 12:51pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 20:44)
Mondtam, hogy túl deep ez neked kisgyerek
milyen érzés volt általánosban, hogy minden szünetben megvertek?
mondjuk szerintem még most is leköpnek
NerfHydraDPS
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold
:
43.51
#14078
Sep 20 2012 01:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2012 19:51)
milyen érzés volt általánosban, hogy minden szünetben megvertek?
mondjuk szerintem még most is leköpnek
lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad
tevetava
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold
:
0.00
#14079
Sep 20 2012 01:09pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 21:08)
lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad
beszélj, babám, beszélj
Cpt_Ghost
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold
:
80.00
#14080
Sep 20 2012 01:14pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 21:08)
lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad
http://www.twitch.tv/Lorekklive
This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 20 2012 01:19pm
Go Back To
Magyar
Topic List
Prev
1
1406
1407
1408
1409
1410
2724
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact