d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1140614071408140914102724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:54pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 23:25)
ennyi balfaszt jézus


Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2012 03:56pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 22:54)
http://2.imgland.net/TDTanE5.png


?tard?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:57pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 23:56)
?tard?




This post was edited by tevetava on Sep 19 2012 03:57pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2012 04:04pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 22:57)
http://2.imgland.net/BT6yIN4.png


?tard?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2012 11:23am
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 20 2012 12:44pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2012 18:23)
http://2.imgland.net/TDTanE5.png


Quote
tudnál nekünk adni egy képet nerfhydradpsről? megköszönnénk.


Mondtam, hogy túl deep ez neked kisgyerek :D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2012 12:51pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 20:44)
Mondtam, hogy túl deep ez neked kisgyerek :D


milyen érzés volt általánosban, hogy minden szünetben megvertek?
mondjuk szerintem még most is leköpnek
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 20 2012 01:08pm
Quote (Cpt_Ghost @ 20 Sep 2012 19:51)
milyen érzés volt általánosban, hogy minden szünetben megvertek?
mondjuk szerintem még most is leköpnek


lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad :D
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 20 2012 01:09pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 21:08)
lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad  :D


beszélj, babám, beszélj

Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 20 2012 01:14pm
Quote (NerfHydraDPS @ 20 Sep 2012 21:08)
lassan már sajnállak :/ szar lehet így élni. inkább tedd a világot egy szebb hellyé és nyírd ki magad  :D


;)
http://www.twitch.tv/Lorekklive


This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 20 2012 01:19pm
Go Back To Magyar Topic List
Prev1140614071408140914102724Next
Add Reply New Topic New Poll