d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1140514061407140814092724Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 19 2012 02:58pm
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 19 2012 10:55pm)
tfw egy darab bo lossom nem volt amikor 2 hétig protossal laddereztem és volt vagy 80 pvpm
tfw minden harmadik tvt-m build order loss


milyen build order loss
tvtben nincs build order loss, ohh wait, biztos 3 inbase ccvel es 1raxxal kezdtél
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 03:03pm
Quote (meatyowllegs @ 19 Sep 2012 22:58)
milyen build order loss
tvtben nincs build order loss, ohh wait, biztos 3 inbase ccvel es 1raxxal kezdtél


igazabol sok bo loss van tvtben is
tvt-ben meg csak fastexpelni sem szoktam nagyon, neha 1rax exp, de igy ennyi.

pl ha mindketten 111-eznek akkor kb az donti el, hogy kinek az 111-e countereli a masikat /bo loss
gasless 1rax exp <-> barmilyen early tankpush
nem sorolnam tovabb.

/meg azert meg hozza irom, azt a lowgroundra siegelek + feldropolok tankot meg marinokat a opponent bazisara
egy bio opennel azt nem fogod visszaverni.

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 19 2012 03:05pm
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 03:07pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2012 23:03)
igazabol sok bo loss van tvtben is
tvt-ben meg csak fastexpelni sem szoktam nagyon, neha 1rax exp, de igy ennyi.

pl ha mindketten 111-eznek akkor kb az donti el, hogy kinek az 111-e countereli a masikat /bo loss
gasless 1rax exp <-> barmilyen early tankpush
nem sorolnam tovabb.

/meg azert meg hozza irom, azt a lowgroundra siegelek + feldropolok tankot meg marinokat a opponent bazisara
egy bio opennel azt nem fogod visszaverni.


emlékszem, hogy milyen ragequit volt, amikor danival nálad voltunk, és valaki egy ilyet nyomott ellened : D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 03:10pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 23:07)
emlékszem, hogy milyen ragequit volt, amikor danival nálad voltunk, és valaki egy ilyet nyomott ellened : D


de az mi a faszom, ha nem bo loss?
es nekem meg forcefieldjeim sincsenek, hogy az idot huzzam...
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 19 2012 03:12pm
mvp is kikap néha mert 10 percnél kezdi a saját siege modját, enemynek meg már rég kész van, eddig kb csak emiatt láttam kikapni tvtben : D
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 03:18pm
Quote (meatyowllegs @ 19 Sep 2012 23:12)
mvp is kikap néha mert 10 percnél kezdi a saját siege modját, enemynek meg már rég kész van, eddig kb csak emiatt láttam kikapni tvtben : D

mert általában mindenki valami standard buildet csinál, aztán a 40 perces játékot meg már tényleg az fogja megnyerni aki a jobb játékos, de igy meg már minden mirrora igaz.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:23pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2012 23:03)
igazabol sok bo loss van tvtben is
tvt-ben meg csak fastexpelni sem szoktam nagyon, neha 1rax exp, de igy ennyi.

pl ha mindketten 111-eznek akkor kb az donti el, hogy kinek az 111-e countereli a masikat /bo loss
gasless 1rax exp <-> barmilyen early tankpush
nem sorolnam tovabb.

/meg azert meg hozza irom, azt a lowgroundra siegelek + feldropolok tankot meg marinokat a opponent bazisara
egy bio opennel azt nem fogod visszaverni.


nem akarok okos lenni de ha rendesen scoutol az ember akkor ezek ellen lehet vedekezni valamennyire, nem?
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2012 03:25pm
ennyi balfaszt jézus
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 03:28pm
Quote (SummertimeClothes @ 19 Sep 2012 23:23)
nem akarok okos lenni de ha rendesen scoutol az ember akkor ezek ellen lehet vedekezni valamennyire, nem?


hat, nyilvan lehet valamennyire alkalmazkodni a kialakult helyzethez, de ha most te teljesen taktikat valtasz akkor nagyon el leszel kesve vele, es akkor meg azert baszol ra, sehogysem tul jo igazabol, jobb vegig vinni amit csinalsz, talan tobb eselyed van vele...
nyilvan helyzetfuggo mondjuk, a multkor a srac telibe lescannelte az 111-em, canceleztem a cloak bansheet aztan csinaltam egy hellion dropot helyette.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 03:38pm
gsl replayek amugy fent szoktak lenni valahol (ingyen)?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1140514061407140814092724Next
Add Reply New Topic New Poll