d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1140414051406140714082724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 02:04pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 21:49)
:rofl:


20/32

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 19 2012 02:04pm
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2012 02:24pm
Quote (Cpt_Ghost @ 19 Sep 2012 21:04)
20/32


top10 master season végén vs low diamond :rofl:
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 02:25pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 22:24)
top10 master season végén vs low diamond  :rofl:


Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 19 2012 02:33pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 21:25)
http://i.imgur.com/re9Q7.jpg


?tard?
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 02:34pm
Quote (NerfHydraDPS @ 19 Sep 2012 22:33)
?tard?


Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 19 2012 02:37pm
Quote (tevetava @ Sep 19 2012 09:41pm)
mi a fasz, ladderen amint betölti nekem a mapot, kidob a gecibe, és levonja a pontot. ez mi? kétszer is megcsinálta egymás után


isteni igazságszolgáltatás amiért terran vagy
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Sep 19 2012 02:38pm
Quote (meatyowllegs @ 19 Sep 2012 22:37)
isteni igazságszolgáltatás amiért terran vagy


inkább a másik 2 fajjal csinálná ezt, és akkor csak tvt lenne. mondjuk annak még örülnék is, legbalanceosabb matchup

inb4 cpt
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 19 2012 02:49pm
Quote (tevetava @ 19 Sep 2012 22:38)
inkább a másik 2 fajjal csinálná ezt, és akkor csak tvt lenne. mondjuk annak még örülnék is, legbalanceosabb matchup

inb4 cpt


hogyan lehet valamelyik mirror jobban balanceolt mint a tobbi :wacko:
Banned
Posts: 6,409
Joined: Sep 9 2011
Gold: 1,090.00
Warn: 10%
Sep 19 2012 02:51pm
Quote (SummertimeClothes @ Sep 19 2012 10:49pm)
hogyan lehet valamelyik mirror jobban balanceolt mint a tobbi :wacko:


mert egyszerűen ilyen a matchup, tvtben kb majdnem mindig a jobb játékos nyer
pvp meg kb build orderek miatt kör-papír-olló
zvz talán kicsit a kettő között
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 19 2012 02:55pm
Quote (meatyowllegs @ 19 Sep 2012 22:51)
mert egyszerűen ilyen a matchup, tvtben kb majdnem mindig a jobb játékos nyer
pvp meg kb build orderek miatt kör-papír-olló
zvz talán kicsit a kettő között


tfw egy darab bo lossom nem volt amikor 2 hétig protossal laddereztem és volt vagy 80 pvpm
tfw minden harmadik tvt-m build order loss
Go Back To Magyar Topic List
Prev1140414051406140714082724Next
Add Reply New Topic New Poll