d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Official Starcraft Topic
Prev1140014011402140314042724Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 17 2012 08:24am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2012 16:19)


jatekhangok miert nincsenek?
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2012 08:53am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Sep 2012 16:24)
jatekhangok miert nincsenek?


zenét hallgatok inkább, csak idegesit a vinnyogás, szemem meg van, hogy nézzem a minimapot.
Member
Posts: 26,945
Joined: Jan 31 2012
Gold: 411.00
Sep 17 2012 08:54am
Quote (Cpt_Ghost @ 17 Sep 2012 16:53)
zenét hallgatok inkább, csak idegesit a vinnyogás, szemem meg van, hogy nézzem a minimapot.


mondjuk most utolso gameben pl ugyanugy voltatok jelolve mapen LoL
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2012 08:55am
Quote (SummertimeClothes @ 17 Sep 2012 16:54)
mondjuk most utolso gameben pl ugyanugy voltatok jelolve mapen LoL


n, o sotetebb zold volt, mert a jatekban valasztotta ki a szinet, en meg allies green voltam a sajat mapomon, az meg vilagos
meg egyebkent sem a szineket figyelem a minimapen, hanem a mozgast.

This post was edited by Cpt_Ghost on Sep 17 2012 08:55am
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 17 2012 09:04am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 17 2012 03:55pm)
n, o sotetebb zold volt, mert a jatekban valasztotta ki a szinet, en meg allies green voltam a sajat mapomon, az meg vilagos
meg egyebkent sem a szineket figyelem a minimapen, hanem a mozgast.


rofl, en meg beallitom az ellenfelet pirosra, es nem nezem a minimapot, mert ugyis kibassza a szemem, ha feltunik
Member
Posts: 34,954
Joined: May 17 2006
Gold: 0.00
Sep 17 2012 09:06am
Quote (Taszilo.^ @ Sep 17 2012 04:04pm)
rofl, en meg beallitom az ellenfelet pirosra, es nem nezem a minimapot, mert ugyis kibassza a szemem, ha feltunik


veled mi van mostanság? igen eltuntel bnetrol
Member
Posts: 42,982
Joined: Apr 14 2006
Gold: 3,000.00
Sep 17 2012 09:42am
Quote (Fej @ Sep 17 2012 04:06pm)
veled mi van mostanság? igen eltuntel bnetrol


5 het utan jatszottam tegnap 2 customet is!
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 17 2012 09:47am
na, akkor nemsoká nekiállok bétázni.
Member
Posts: 5,907
Joined: Feb 3 2012
Gold: 43.51
Sep 18 2012 07:01am


nesztek
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Sep 18 2012 12:47pm
novice desert oasis rvr
http://www.twitch.tv/Lorekklive
tevetavával
Go Back To Magyar Topic List
Prev1140014011402140314042724Next
Add Reply New Topic New Poll