Quote (bajcli @ 25 Sep 2012 01:19)
Elment a netem, sargan villog a modem fele, ugyhogy nemtom mivan
Letusoltam megegyszer meg neztem par sorozatreszt, de szerintem mingya elmegyek a faszba aludni, hatha reggelre jo lesz
nekem már megvan worldfirst aztsetudommiazendboss killem
hcban ofc
jó mostmár a loading screennél lefagy, megyek aludni én is
This post was edited by dihep on Sep 24 2012 05:23pm