d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Mekprogramozzuk Topic
Prev1139140141142143249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,322
Joined: Apr 29 2007
Gold: 26.00
Feb 14 2016 01:16pm
Quote (CyberPunk666 @ 14 Feb 2016 20:08)


Dba fizuk kimaradtak
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2016 12:05pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 14 2016 07:08pm)


Hat ez vagy nem up to date vagy nem tudom
Member
Posts: 29,404
Joined: Jan 24 2009
Gold: 0.00
Feb 15 2016 12:28pm
ez a codeacademy jó bármire?
vagy csak tök alapszint?

This post was edited by fahrii on Feb 15 2016 12:28pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2016 12:40pm
Quote (fahrii @ Feb 15 2016 06:28pm)
ez a codeacademy jó bármire?
vagy csak tök alapszint?


Alapnak jo
De amugy codingames
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 15 2016 02:44pm
Quote (llllllllllll @ 15 Feb 2016 20:05)
Hat ez vagy nem up to date vagy nem tudom


Nem tudom, én egyik kategóriába sem tartozom. Beágyazott szoftveres vagyok C-ben (picit speciális területen), így nem tudok ezekről nyilatkozni.

Mire gondolsz, hogy nem friss benne?

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 15 2016 02:45pm
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2016 02:54pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 15 2016 08:44pm)
Nem tudom, én egyik kategóriába sem tartozom. Beágyazott szoftveres vagyok C-ben (picit speciális területen), így nem tudok ezekről nyilatkozni.

Mire gondolsz, hogy nem friss benne?


hát hogy kevésnek érzem, de csak a c++ról tudok nyilatkozni, bár nem tisztán 'c++ fejlesztő' vagyok, hanem szoftvermérnök ami alá más is tartozik, nem csak kódolás, de akkor is
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 15 2016 03:15pm
Quote (llllllllllll @ 15 Feb 2016 22:54)
hát hogy kevésnek érzem, de csak a c++ról tudok nyilatkozni, bár nem tisztán 'c++ fejlesztő' vagyok, hanem szoftvermérnök ami alá más is tartozik, nem csak kódolás, de akkor is


Gondolom a maximum is inkább valamiféle céges SÁVok maximumának átlaga. Annak reális.
Ha tényleges maximum lenne, akkor lennének benne kiugró értékek és durván feltolná 1-2 ember.

Meg azért most neked ott 400k van írva, ha most ennél pártízK ezer forinttal többet kapsz azért az nem olyén durva hiba.
Btw sztem te átlagon felüli vagy, már csak a tématerületed miatt is.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Feb 15 2016 03:26pm
Quote (CyberPunk666 @ Feb 15 2016 09:15pm)
Gondolom a maximum is inkább valamiféle céges SÁVok maximumának átlaga. Annak reális.
Ha tényleges maximum lenne, akkor lennének benne kiugró értékek és durván feltolná 1-2 ember.

Meg azért most neked ott 400k van írva, ha most ennél pártízK ezer forinttal többet kapsz azért az nem olyén durva hiba.
Btw sztem te átlagon felüli vagy, már csak a tématerületed miatt is.


hát nem tudom
mindegy is igazából
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Feb 16 2016 05:52am
C-hez tud valaki egy jo könyvet?
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Feb 16 2016 06:38am
Quote (Karan2_Returned @ 16 Feb 2016 13:52)
C-hez tud valaki egy jo könyvet?


Kernighan & Ritchie: C

This post was edited by CyberPunk666 on Feb 16 2016 06:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1139140141142143249Next
Add Reply New Topic New Poll