Quote (llllllllllll @ 15 Feb 2016 22:54)
hát hogy kevésnek érzem, de csak a c++ról tudok nyilatkozni, bár nem tisztán 'c++ fejlesztő' vagyok, hanem szoftvermérnök ami alá más is tartozik, nem csak kódolás, de akkor is
Gondolom a maximum is inkább valamiféle céges SÁVok maximumának átlaga. Annak reális.
Ha tényleges maximum lenne, akkor lennének benne kiugró értékek és durván feltolná 1-2 ember.
Meg azért most neked ott 400k van írva, ha most ennél pártízK ezer forinttal többet kapsz azért az nem olyén durva hiba.
Btw sztem te átlagon felüli vagy, már csak a tématerületed miatt is.