Quote (harcikacsa17 @ Jun 9 2011 02:19pm)
egyszer lehetne subos 1v1 bajnokság.
az 1v1 ebben a jatekban semmilyen szinten sem mervado, persze funnak lehetne.
relative keves a lvl30as jatekos, szerintem nem lenne ra kereslet(30 hatalmas elony akar lvl28-29el szemben is)