Quote (Moonflow @ Sun, Jan 18 2009, 05:19pm)
Igen, elolvastam, de ne hasonlitsd magad ricihez.. Ricitol nem varhatunk tobbet, hisz egy barom, de toled azert megis.
azért szerintem azzal te is tisztában vagy, hogy ezek a postok még annyira sem témába vágóak, mint az a lány, mellesleges nem fogok mostantól 24/7 fiatal lányok képeit berakni ide ..

éppen ezért editelj te is valami jó csajt


Quote (IvOjoGhuRT @ Sun, Jan 18 2009, 05:31pm)
ez olyan ismerős csaj... nem barbinak hívják vagy vmi hasonló cica neve van?
nem, valamilyen viktóriának hívják azthiszem..
This post was edited by painkiller8 on Jan 18 2009 11:32am