Quote (fahrii @ Jan 9 2015 06:28pm)
volt már valami eksön? érdemes nézni?
???

egyszerre a gyárat (2 ak-s aki a rendőrt kivégezte) meg a zsidó kajaboltot (1 aki a rendprnőt lelőtte) megrohamozták, teledobták stun(flash) gránáttal aztán lelőtták őket
a mentők meg most viszik a süket + vak túszokat kórházba h helyrejöjjenek