d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Diablo Film
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Nov 20 2014 03:47pm
Quote (beni @ Nov 20 2014 09:44pm)


ez jol nez ki
en vegulis nem banom ha ilyen animacios lesz se
Member
Posts: 31,127
Joined: May 29 2006
Gold: 22,639.88
Trader: Trusted
Nov 21 2014 02:23am
Diabloból animációs vagy élőszereplőset néznétek meg inkább?
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 11:06am
Quote (RiNGiSpiLeR @ Nov 21 2014 09:23am)
Diabloból animációs vagy élőszereplőset néznétek meg inkább?


sokkal inkább várok egy élőszereplősre

de egy animációsnak is tudnék örülni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 11:14am
Quote (RiNGiSpiLeR @ 21 Nov 2014 10:23)
Diabloból animációs vagy élőszereplőset néznétek meg inkább?


Ha olyan minőségű lenne, mint a blizzard ingame átvezető videói, akkor olyat, de szerintem azt a szintet egy 2-3 órás moziban elég nehéz lenne megcsinálni.
Akkor inkább élő szereplős.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2014 11:24am
Quote (CyberPunk666 @ 22 Nov 2014 18:14)
Ha olyan minőségű lenne, mint a blizzard ingame átvezető videói, akkor olyat, de szerintem azt a szintet egy 2-3 órás moziban elég nehéz lenne megcsinálni.
Akkor inkább élő szereplős.


tfw a hotsban kb 1 órányi cinematics van
nem halnának bele
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 11:30am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 06:14pm)
Ha olyan minőségű lenne, mint a blizzard ingame átvezető videói, akkor olyat, de szerintem azt a szintet egy 2-3 órás moziban elég nehéz lenne megcsinálni.
Akkor inkább élő szereplős.


Szerintem animációs filmet olcsóbb/egyszerűbb csinálni, mint egy látványos élőszereplőset.

De javítsatok ki, ha tévedek.
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 11:33am
Quote (Cpt_Ghost @ 22 Nov 2014 19:24)
tfw a hotsban kb 1 órányi cinematics van
nem halnának bele


Végigtoltam a hotsot és tuti nincs benne 1 órányi cinematics. <hacsak nem számolod bele, az ilyen ingame renderelt cuccokat is, én az olyan minőségre gondoltam, mint mondjuk wowban azok a 2-3 perces videók a tierek elején és végén, nem az ilyen élőben renderelt fosra>
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Nov 22 2014 11:34am
Quote (beni @ 22 Nov 2014 19:30)
Szerintem animációs filmet olcsóbb/egyszerűbb csinálni, mint egy látványos élőszereplőset.

De javítsatok ki, ha tévedek.


Az árakat nem ismerem, de az egész estés animációs filmek színvonala meg sem közelíti az ilyen 2-3 perces cinematicsokat és gondolom nem véletlenül.
A minőség növelésével exponenciálisan nő az előállítás költsége is.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Nov 22 2014 11:36am
Quote (CyberPunk666 @ 22 Nov 2014 18:33)
Végigtoltam a hotsot és tuti nincs benne 1 órányi cinematics. <hacsak nem számolod bele, az ilyen ingame renderelt cuccokat is, én az olyan minőségre gondoltam, mint mondjuk wowban azok a 2-3 perces videók a tierek elején és végén, nem az ilyen élőben renderelt fosra>


ja azokkal együtt egy óra
amúgy ilyen 40 perc
meg a wolban is 40 perc van kb.
https://www.youtube.com/watch?v=fNddo-xLoL8
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Nov 22 2014 11:42am
Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 06:34pm)
Az árakat nem ismerem, de az egész estés animációs filmek színvonala meg sem közelíti az ilyen 2-3 perces cinematicsokat és gondolom nem véletlenül.
A minőség növelésével exponenciálisan nő az előállítás költsége is.


Egy játéknál relatíve sokkal fontosabb, hogy fasza legyen a játék maga, mint hogy az átvezető cinematics durván üssön.

Plusz szerintem nem igaz, hogy a filmek színvonala nem érné el a játék betétekét. Például: https://www.youtube.com/watch?v=jC-hLw9dT0E

Go Back To Magyar Topic List
Prev113141516Next
Add Reply New Topic New Poll