Quote (CyberPunk666 @ Nov 22 2014 06:14pm)
Ha olyan minőségű lenne, mint a blizzard ingame átvezető videói, akkor olyat, de szerintem azt a szintet egy 2-3 órás moziban elég nehéz lenne megcsinálni.
Akkor inkább élő szereplős.
Szerintem animációs filmet olcsóbb/egyszerűbb csinálni, mint egy látványos élőszereplőset.
De javítsatok ki, ha tévedek.