Quote (TuskesVanek @ Nov 6 2014 05:06pm)
kopasz kigyúrt csávótól ennél fejlettebb humorra nem is számítottam
hajrá fradi
nem vagyok kopasz
sem kigyurt
utalom a focit
ez pedig nem humor volt hanem a velemenyem a hozzaszolasaid alapjan

tobbit ide nyomjad ocskos:
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=71507874&f=129/e ha mar humor: KORÁL XDDX:DDX:D
This post was edited by rezsobattya on Nov 6 2014 10:10am