Quote (josheide @ Nov 6 2014 12:33pm)
23 eves vagyok, honnan a faszbol lenne ennyi penzem ?
akkor mi a gecimnek posztolgatsz ilyeneket
nem lenne jobb egy albérlet?
veszprémben a legrosszabb környéken, 1+2félszobás 40 nm2 éltünk öten
This post was edited by TrollBoss on Nov 6 2014 05:35am