d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Vismajor Vallomasa
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Nov 6 2014 04:46am
Quote (josheide @ 6 Nov 2014 12:19)
Gondoltam megosztom veletek keresesem melypontjait is...

http://ingatlan.com/vii-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+7+kerulet+dob+utca/6912994?sid=62

ez nagyon wtf. a Festmeny a ciganybarorol + a kis bar... hat nem semmi


szerintem ami tetszik képeken menj el és nézd meg, utána szükitsd a keresést
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 05:21am
Quote (RRC @ 6 Nov 2014 11:46)
szerintem ami tetszik képeken menj el és nézd meg, utána szükitsd a keresést


Essid ketto volt amire azt mondtam volna, hogy komolyan erdekel es mindkettot eladtak mar.

De nem adom fel es ha mar finansziroztam egy redbold topicot akkor elblogolom nektek a kutatasom szomoru tortenetet :D
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 05:27am
Na talaltam egy szepet ez meg talan nektek is tetszeni fog.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+sziv+utca+4/21083239?sid=62

Es meg nem is adtak el.

Mondjuk a felso ket szoba eleg sotet de 16 nm erkely az not bad.
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:29am
Quote (josheide @ Nov 6 2014 12:27pm)
Na talaltam egy szepet ez meg talan nektek is tetszeni fog.

http://ingatlan.com/vi-ker/elado+lakas/tegla-epitesu-lakas/budapest+6+kerulet+sziv+utca+4/21083239?sid=62

Es meg nem is adtak el.

Mondjuk a felso ket szoba eleg sotet de 16 nm erkely az not bad.




13-14-15m a legutolsó 3 posztod.


Quote (TrollBoss @ Nov 6 2014 11:24am)
mindenki elvan szállva, szokj hozzá


mehhh
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 05:30am
Quote (TrollBoss @ 6 Nov 2014 12:29)
13-14-15m a legutolsó 3 posztod.




mehhh


Igen es ?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:31am
Quote (josheide @ Nov 6 2014 12:30pm)
Igen es ?


neked így zsebből van ennyi pénzed?
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Nov 6 2014 05:33am
Quote (TrollBoss @ 6 Nov 2014 12:31)
neked így zsebből van ennyi pénzed?


23 eves vagyok, honnan a faszbol lenne ennyi penzem ?
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:34am
Quote (josheide @ Nov 6 2014 12:33pm)
23 eves vagyok, honnan a faszbol lenne ennyi penzem ?


akkor mi a gecimnek posztolgatsz ilyeneket

nem lenne jobb egy albérlet?

veszprémben a legrosszabb környéken, 1+2félszobás 40 nm2 éltünk öten

This post was edited by TrollBoss on Nov 6 2014 05:35am
Member
Posts: 445
Joined: Oct 14 2014
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:36am
Quote (TrollBoss @ Nov 6 2014 01:34pm)
akkor mi a gecimnek posztolgatsz ilyeneket

nem lenne jobb egy albérlet?


Nyilvan attol fugg mennyit lakik itt, meg ez gyakorlatilag nem kerul semmibe mivel el tudja adni, ha vegzett.
Meg persze attol is fugg h van e annyi tartaleka a csaladnak
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Nov 6 2014 05:37am
Quote (xUb0rka @ Nov 6 2014 12:36pm)
Nyilvan attol fugg mennyit lakik itt, meg ez gyakorlatilag nem kerul semmibe mivel el tudja adni, ha vegzett.
Meg persze attol is fugg h van e annyi tartaleka a csaladnak


mi a fasznak akarna egy kezdő lakásnak 2+1feles lakást venni 14 milláért valaki

azt fenn is kéne tartani


csapágy csapágy

This post was edited by TrollBoss on Nov 6 2014 05:38am
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161718Next
Add Reply New Topic New Poll