Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2014 09:23pm)
az meg 1 dolog, mert amugy azt elvileg meg kene venned dobozosan.
de ha en veszek 1 gamet digitalisan.
adozok utana mindenkinek, es akkor meg utana letoltesert is fizessek?
ez a rohej.
pl 1 wow 20giga.
egyszer letöltöttem mobilnetről
aztán kaptunk egy 120k-s számlát
most valszeg a duplája lenne