d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Adatforgalom > Ado
Prev1131415161725Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,595
Joined: Jun 5 2005
Gold: 10,257.50
Oct 21 2014 03:14pm
Ma már elinterneteztem 2.700,- Ft-ot.
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 21 2014 03:17pm
most ez komoly hogy leszedek egy sorozatot és perkáljak érte majdnem 80kt?
kurvanyád viktor

Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:23pm
Quote (NoobHunter @ 21 Oct 2014 23:17)
most ez komoly hogy leszedek egy sorozatot és perkáljak érte majdnem 80kt?
kurvanyád viktor

http://i62.tinypic.com/4q0lt2.jpg


az meg 1 dolog, mert amugy azt elvileg meg kene venned dobozosan.
de ha en veszek 1 gamet digitalisan.
adozok utana mindenkinek, es akkor meg utana letoltesert is fizessek?
ez a rohej.
pl 1 wow 20giga.
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:24pm
van summkő a parlamentnél?
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 21 2014 03:24pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2014 09:23pm)
az meg 1 dolog, mert amugy azt elvileg meg kene venned dobozosan.
de ha en veszek 1 gamet digitalisan.
adozok utana mindenkinek, es akkor meg utana letoltesert is fizessek?
ez a rohej.
pl 1 wow 20giga.


egyszer letöltöttem mobilnetről
aztán kaptunk egy 120k-s számlát
most valszeg a duplája lenne
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Oct 21 2014 03:25pm
Quote (bazdmegmarnemtudom @ Oct 21 2014 11:23pm)
az meg 1 dolog, mert amugy azt elvileg meg kene venned dobozosan.
de ha en veszek 1 gamet digitalisan.
adozok utana mindenkinek, es akkor meg utana letoltesert is fizessek?
ez a rohej.
pl 1 wow 20giga.


aztán jön egy patch és nem játszok következő fizuig...
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 03:26pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:24)
van summkő a parlamentnél?


visítok
menjünk raidelni
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 21 2014 03:26pm
Quote (Cpt_Ghost @ 21 Oct 2014 23:26)
visítok
menjünk raidelni


siege of parlament
Member
Posts: 26,899
Joined: Oct 1 2012
Gold: 6,352.66
Oct 21 2014 03:27pm
Quote (NoobHunter @ 21 Oct 2014 23:25)
aztán jön egy patch és nem játszok következő fizuig...


hat nem.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 21 2014 03:28pm
Quote (RRC @ 21 Oct 2014 22:26)
siege of parlament


viktor is át fog menni egy alternatív univerzumba 35 évvel ezelőttre miután legyőztük?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161725Next
Add Reply New Topic New Poll