d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar >
Poll > Szavazás > önkormányzati Választások
Prev1131415161741Next
Add Reply New Topic New Poll
  Guests cannot view or vote in polls. Please register or login.
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 09:01am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 15:59)
Most ezen miert akadsz fenn? Altalaban az jon ki a bevasarlasbol a legrosszabbul aki azt megcsinalja... most az egyszer nem az bukott rajt aki elcipelt nektek egy lada sort.

Ha a jsps talikon igazsagot akarsz tenni akkor kell egy hazikobold aki elszamol. Kulonben valaki mindig rosszul jar.


Amugy ez, voltam mar en minuszban parszor, ugyhogy en tobbnyire kihuzom magam a penzezes alol es csak beleadok x penzt, goblintomi meg konyveli
Member
Posts: 59,371
Joined: Feb 15 2009
Gold: 80.00
Oct 12 2014 09:03am
Quote (putincykavodka @ 12 Oct 2014 16:00)
Olyan sokszor nem voltunk patriknal egyutt
Mittomen 2-3 eve kb


Jo hat nem tudom, hogy ez hogy volt, de nem is igazan erdekel, mindenkinek a sajat lelkiismeretevel kell elszamolnia.
Member
Posts: 23,789
Joined: May 23 2006
Gold: 70,255.00
Oct 12 2014 09:05am
jo szar lett ez a topik is
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:05am
Quote (Baleee @ Oct 12 2014 04:40pm)
Jo, de hat vannak ilyenek, amikor csoro egyetista voltam es random nalam volt hazi osszejovetel, nem is tudom kikkel mar, ptdk, beni, szabika talan?! Beni belalitott egy hatizsaknyi sorrel, ptdk is hozott, nalam meg volt par sor meg palinka (alapbol rogtonzott osszeroffenes volt), de csoro egyetistakent nem ugy mentek ezek..

Azota meg forditva van, pl en gond nelkul meg problemazas nelkul meghivom haverom is sorozni, vagy valami, ha eppen nincs nala kp, vagy kaja, akarmi, van amikor en se engedem meg magamnak, mert eppen kozbejon vmi, amire kell, de ez az anyagi helyzet tobb elu dolog, meg, hogy most fizetsz vagy sem.

Mondjuk ez a 4k-ba kerul es elker 3 embertol 1,5k, ez eleg fereg dolog, ha true, a masik az, hogy ilyet, ha tudjatok, hogy teljesen kulonbozo a fogyasztasotok, sztem hulyeseg csinalni. Mi max tomenynel csinaljuk azt, hogy 'aki inni akar', azok dobnak bele, ha valahova megyunk, sort lenyegeben megveszi mindenki maganak, vagy ha bor van. Vagy van fix osszeg, hogy osszedobunk 1k hufot mondjuk es abbol az osszedobottbol megveszunk mindent az aktual estere, attol fuggoen, kinek mi kell. Mindenkinek ugyan annyiba kerul, megsem szokott ezen senki problemazni.


Legyel mesh baratja
Neki sosincs penze egy rendes ebedre se a menzan

!


Quote (szabika @ Oct 12 2014 04:34pm)
megint itt van beni és a szarrá kell görgetnem a fórumot hogy valami 1 soros olvasnivalót találjon az ember ^^


:d
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Oct 12 2014 09:09am
Quote (Psyclon @ 12 Oct 2014 15:58)
Szerintem meg ez ugy van, hogy ha veszel valamit akkor azt te veszed es pont telibe szarod ki iszik belőle es ki nem.
Nem az hogy vesz az ember piat aztan elkéri az ember a értéke x%at x embertől, mert az is fogyasztott.
Oké. En nem voltam soha csóró /ne gyertek most nekem ez miatt/, főleg nem egyetemista.
De en ha vittem valahova bármit, sose kertem el az arat. De meg csak meg se fordult soha ilyen a fejembe.

Példa: múltkor volt egy össze roffenes melohelyen.
Nem tudtam menni mert közbe jött valami.
Viszont vettem  10k ért sort a többieknek.



Azert ha elmesz egy talira es a sajat fogyasztasod sokszorosat fizeted mikozben te vetted a faradtsagot hogy elmenj a boltba es elcipeld a zsakmanyt az minimum nem oke.

Persze anyadek penzebol konnyen jotekonykodsz.
Member
Posts: 71,157
Joined: Aug 14 2006
Gold: 6,440.13
Oct 12 2014 09:10am
Quote (putincykavodka @ Oct 12 2014 03:58pm)
Jol latod a helyzetet amugy. Elore hatra ingazok a szekemben magzatpozban ulve egesz nap es kozben azon gondolkozom h kozben miert trusted jspn.

Kosz autizmus


Amúgy vicces, hogy ilyenkor mindig úgy próbálod magad beállítani, mint egy jófej-kedves srácot, akit ver a sors. Amikor én meggondolatlanul normális próbáltam veled lenni, akkor nonstop megállíthatatlanul csak azt floodoltad nekem msn-ben, hogy le akarod szopni mesht, meg mesh miért nem a barátod meg ilyesmiket. Ezek után csodálkozol, hogy mindenki elfordul tőled, akinek egy pillanatig is átfutott az agyán, hogy leüljön veled egy asztalhoz.
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Oct 12 2014 09:11am
Quote (beni @ Oct 12 2014 03:10pm)
Amúgy vicces, hogy ilyenkor mindig úgy próbálod magad beállítani, mint egy jófej-kedves srácot, akit ver a sors. Amikor én meggondolatlanul normális próbáltam veled lenni, akkor nonstop megállíthatatlanul csak azt floodoltad nekem msn-ben, hogy le akarod szopni mesht, meg mesh miért nem a barátod meg ilyesmiket. Ezek után csodálkozol, hogy mindenki elfordul tőled, akinek egy pillanatig is átfutott az agyán, hogy leüljön veled egy asztalhoz.


> én anno többször is találkoztam ricivel kettesben és beszélgettem vele etc

Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Oct 12 2014 09:12am
Quote (dihep @ Oct 12 2014 05:05pm)
jo szar lett ez a topik is


Sajnalom
Quote (Cpt_Ghost @ Oct 12 2014 05:03pm)
Jo hat nem tudom, hogy ez hogy volt, de nem is igazan erdekel, mindenkinek a sajat lelkiismeretevel kell elszamolnia.


:d
Azert mikor ilyen postokat olvasok eszembejut a bajnai libairol keszult film es rajovok h seneeben az igazsag.
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Oct 12 2014 09:15am
(x) jobbik
picit még mindig be vagyok baszva koncentrálnom kellett h nehogy félre ikszeljek de sikerült végül
Member
Posts: 39,304
Joined: Oct 30 2006
Gold: 79.11
Oct 12 2014 09:15am
Quote (josheide @ 12 Oct 2014 16:09)
Azert ha elmesz egy talira es a sajat fogyasztasod sokszorosat fizeted mikozben te vetted a faradtsagot hogy elmenj a boltba es elcipeld a zsakmanyt az minimum nem oke.

Persze anyadek penzebol konnyen jotekonykodsz.


Ok. Jah. Könnyen.
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161741Next
Add Reply New Topic New Poll