d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Honnan Ered A Fórum Nicked > értelmes Topic
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2014 02:19am
Quote (Rawen @ 4 Oct 2014 10:15)
van egy közös hangzásviláguk, előadók kinézete, koncertek stílusa etc
érdekes cyberpunk fan vagy te ha erről nem tudtál


Én a cyberpunk világot szeretem, nem a sok nyomorultat, aki egy világképről elnevez egy zenei műfajt.
A cyberpunk világban játszódó könyveket szeretem, esetleg a jobb filemeket, játékokat, történeteket. (lévén ez egy ilyen műfaj, egy kibaszott zene hogy a faszban lehet cyberpunk?)

A kinézet még beleférne biomechanikus robotok és társai. Lepukkant hackerek a jövőben stb...


Akkor mostantól legyenek musical könyvek, időmértékes szobrok meg hangfestmények.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2014 02:20am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 02:22am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2014 10:19)
Én a cyberpunk világot szeretem, nem a sok nyomorultat, aki egy világképről elnevez egy zenei műfajt.
A cyberpunk világban játszódó könyveket szeretem, esetleg a jobb filemeket, játékokat, történeteket. (lévén ez egy ilyen műfaj, egy kibaszott zene hogy a faszban lehet cyberpunk?)

A kinézet még beleférne biomechanikus robotok és társai. Lepukkant hackerek a jövőben stb...


Akkor mostantól legyenek musical könyvek, időmértékes szobrok meg hangfestmények.


na jó én ezt nem fogom neked magyarázgatni, használd a googlet ha nem jössz rá magadtól
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2014 02:33am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2014 10:12)
Cyberpunk, mint zenei stílus? Elég meredek...

A youtuben rákeresve van ilyen találat, de szerintem nem létezik, csak valami idióta kitalálta a több meg majmolja, mert kb semmi közös nincs bennük azon kívül, hogy elektronikusak.


Maradok a hagyományos irodalmi jelentésnél köszönöm.


azért hivják cyberpunknak, mert annyira szar, hogy nem tudtak már milyen nevet ráággatni
Member
Posts: 42,999
Joined: Jul 16 2006
Gold: 1.00
Oct 4 2014 02:36am
Quote (Rawen @ 4 Oct 2014 10:22)
na jó én ezt nem fogom neked magyarázgatni, használd a googlet ha nem jössz rá magadtól


Nem kételkedem abban, hogy van olyan nyomorult idióta, aki ezt kitalálta, csak szerintem baromság. A műfaj a nevét egy ilyen című könyvről kapta. Hogy utólag ehhez mit raknak hozzá, az az ő hülyeségük. Általában, ha valamit nem tudnak önmagában befuttatni, akkor hozzácsapják valamihez, ami már sikeres és lesz egy csomó hülye, aki a mindenáron azonosulás és valahova tartozás miatt majmolni fogja.
Ha te cyberpunk fan vagy, akkor neked szeretned kell a könyveket, a zenét, a filmeket a témában, mikor ezek tök különálló dolgok, imádhatod a világot és közben tarthatod szarnak a zenét. Gondolom a mangarajongóknál is elvárás a babymetál vagy mi a fasznak (lehet nem ez a neve, nem ismerem) a szeretete. Sőt japánmániásnak is kell hozzá lenni.

Nem értem ezeket a kapcsolt dolgokat. Ha valaki szereti a romantikus filmeket, akkor a romantikus zenét is kell hallgatnia? Utálom az ilyen skatulyákat. Azt csinálom, amit szeretek és elszarom, hogy bepasszol-e a stílusba rendeződés elvébe.
Ha valaki azért hord rocker cuccokat, mert ahhoz a zenéhez csak azt lehet, azt kiröhögöm. Szeretem a rockot, de utálom azokat a ruhákat, na akkor nem lehetek rock rajongó?



Szóval maradok továbbra is a cyberpunk világ rajongója, de az ilyen erőltetett szarokból nem kérek köszönöm. Ettől pedig nem érzem magam "érdekes"-nek.

This post was edited by CyberPunk666 on Oct 4 2014 02:39am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Oct 4 2014 02:39am
Quote (CyberPunk666 @ 4 Oct 2014 10:36)
Nem kételkedem abban, hogy van olyan nyomorult idióta, aki ezt kitalálta, csak szerintem baromság. A műfaj a nevét egy ilyen című könyvről kapta. Hogy utólag ehhez mit raknak hozzá, az az ő hülyeségük. Általában, ha valamit nem tudnak önmagában befuttatni, akkor hozzácsapják valamihez, ami már sikeres és lesz egy csomó hülye, aki a mindenáron azonosulás és valahova tartozás miatt majmolni fogja.
Ha te cyberpunk fan vagy, akkor neked szeretned kell a könyveket, a zenét, a filmeket a témában, mikor ezek tök különálló dolgok, imádhatod a világot és közben tarthatod szarnak a zenét. Gondolom a mangarajongóknál is elvárás a babymetál vagy mi a fasznak (lehet nem ez a neve, nem ismerem) a szeretete. Sőt japánmániásnak is kell hozzá lenni.

Nem értem ezeket a kapcsolt dolgokat. Ha valaki szereti a romantikus filmeket, akkor a romantikus zenét is kell hallgatnia? Utálom az ilyen skatulyákat. Azt csinálom, amit szeretek és elszarom, hogy bepasszol-e a stílusba rendeződés elvébe.
Ha valaki azért hord rocker cuccokat, mert ahhoz a zenéhez csak azt lehet, azt kiröhögöm. Szeretem a rockot, de utálom azokat a ruhákat, na akkor nem lehetek rock rajongó?



Szóval maradok továbbra is a cyberpunk világ rajongója, de az ilyen erőltetett szarokból nem kérek köszönöm. Ettől pedig nem érzem magam "érdekes"-nek.


ok, majd egyszer elolvasom
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Oct 4 2014 02:41am
Quote (Rawen @ 4 Oct 2014 10:39)
ok, majd egyszer elolvasom


ty info?
Member
Posts: 29,340
Joined: Oct 4 2005
Gold: 4.20
Oct 4 2014 03:04am
miket olvasok itt
frekfkoeoge4ő3
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Oct 4 2014 03:16am
felesleges rawennel vitatkozni, az univerzum úgy mozog, ahogy ő gondolja

vagy ha nem, akkor blokkolja azt is
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 03:17am
most keltem
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Oct 4 2014 03:18am
Quote (tevetava @ 4 Oct 2014 11:17)
most keltem


ehes is vagyok
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161719Next
Add Reply New Topic New Poll