d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Sub-sorozes > Mert Mindenki Lusta Megszervezni
Prev1131415161779Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:47am
Quote (tevetavamultija @ Sep 17 2014 11:46am)
ot mer nem blokkolod? :s


ha mindenkit blokkolnék, akkor semmiben sem különböznék rawentől
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 04:48am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 12:47pm)
standard jara, de igazabol vajbol van a szive


mondod ezt addig, amig teged is elkezd folytogatni egyszer.
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 04:49am
Quote (TuskesVanek @ Sep 17 2014 12:47pm)
ha mindenkit blokkolnék, akkor semmiben sem különböznék rawentől


latod ez igaz :s
Member
Posts: 23,647
Joined: Jan 17 2010
Gold: 0.00
Sep 17 2014 04:49am
Quote (josheide @ Sep 17 2014 11:47am)
standard jara, de igazabol vajbol van a szive


valaki akkor belebaszhatna egy kenőkést
Member
Posts: 964
Joined: Sep 10 2014
Gold: 28.76
Warn: 10%
Sep 17 2014 04:50am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 12:49pm)
valaki akkor belebaszhatna egy kenőkést


XDDDDD
Member
Posts: 4,000
Joined: Mar 11 2014
Gold: 0.05
Sep 17 2014 04:50am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 11:49am)
valaki akkor belebaszhatna egy kenőkést


xDDD
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Sep 17 2014 04:52am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 10:49am)
valaki akkor belebaszhatna egy kenőkést


:DDDD
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Sep 17 2014 06:25am
Quote (Cpt_Ghost @ Sep 17 2014 10:02am)
ja látom közben lel
milyen hely ez a limit


Én nagyon sokszor voltam már ott. Nem a legszínvonalasabb hely a világon de szerintem teljesen rendben van: koktélok öccázé mennek bár ez inkább lányoknak érdekes, viszont gintonic is ennyi ami nálam ++
Vodka sör is olcsó, konkrét árakra nem emlékszem de tudjátok milyen csóró vagyok, ha nekem nem drága hely akkor az tényleg nem az
Member
Posts: 49,980
Joined: Jul 1 2008
Gold: 13,000.00
Sep 17 2014 06:39am
Quote (TrollBoss @ Sep 17 2014 11:49am)
valaki akkor belebaszhatna egy kenőkést


10
Member
Posts: 44,289
Joined: Oct 4 2008
Gold: 316,730.65
Trader: Trusted
Sep 17 2014 08:27am
kéne egy fb csoport
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161779Next
Add Reply New Topic New Poll