Quote (Cpt_Ghost @ Sep 17 2014 10:02am)
ja látom közben lel
milyen hely ez a limit
Én nagyon sokszor voltam már ott. Nem a legszínvonalasabb hely a világon de szerintem teljesen rendben van: koktélok öccázé mennek bár ez inkább lányoknak érdekes, viszont gintonic is ennyi ami nálam ++
Vodka sör is olcsó, konkrét árakra nem emlékszem de tudjátok milyen csóró vagyok, ha nekem nem drága hely akkor az tényleg nem az