d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Késes Angel Progress Topique
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 28,789
Joined: Oct 7 2007
Gold: 0.18
Jul 31 2014 02:24am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 31 Jul 2014 10:19)
ja még annyit ehhez hozzátennék ha ennek a topicnak már úgyis mindegy, hogy nem az a célom hogy jobbnál jobb csajokat szedjek fel. annyi a célom hogy megtaláljam azokat a csajokat akikkel jó a CHEMISTRYM mert ugye nem mindegyik ilyen. az hogy most 7/10 vagy 10/10 azt pont leszarom amíg feláll rá, és azis a célom hogy alkalmanként találjak majd olyan csajt akivel nem azért vagyok együtt hogy legyen valami pina (mint eddigi kapcsolataim), hanem azért mert kurvára élvezem a társaságát és ő is az enyémet a szex részén kívül is. mert ugye sok kapcsolatot csak a szexuális vonzalom tart össze. azt hogy eddig csak ilyen kapcsolataim voltak nemkell a szememre vetni, ezvan, most ezenis változtatni akarok


Hát akkor barátkozz emberekkel, ahelyett, hogy egyik komfortzónából a másikba zárod magad. Mondanám, hogy majd idővel kiderül de ezen pörögsz már ~3 éve, bár legalább a pua.pdf-es kornak már vége.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 02:26am
Quote (anyd @ Jul 31 2014 09:21am)
Ede szerintem csak annyit akart mondani hogy a cél jó, a módszer viszont nem a legbeváltabb, így pont csak olyan csajokat fogsz majd találni akiknek kisugárzásra és kinézetre tetszel = dukás. Ahhoz hogy amugy is jól meglegyetek kell egy hónap ismerettség


szóval azzal mi a tré, ha találok 1 csajt akinek tetszek kinézetre és kisugárzásra, ő is tetszik nekem kinézetre és kisugárzásra, dugunk és utána még találkozgatunk addig amíg mindkettőnknek jó, és lehet 6 hónap után is együttleszünk mert olyan jól megvagyunk? ezt máshogy nem fogod elérni vagy csak nagyon hosszú idő alatt/kis eséllyel mert az átlagember kevés csajt ismer meg 1 év alatt mondjuk. vagy sokan belemennek egy kapcsolatba egy olyan emberrel akivel csak so-so illenek össze mert nemnagyon van más lehetőségük mert nem ismernek meg olyan sok embert, és take what you can get. baj hogy én ezt nem akarom, és inkább kurvajó emberi kapcsolatokat akarok, és ezért hajlandó vagyok tenni és nehézségeken keresztülmenni, és nem alkudok meg az átlagosan jóval/szarral?

Quote (ElCapitano @ Jul 31 2014 09:24am)
Hát akkor barátkozz emberekkel, ahelyett, hogy egyik komfortzónából a másikba zárod magad. Mondanám, hogy majd idővel kiderül de ezen pörögsz már ~3 éve, bár legalább a pua.pdf-es kornak már vége.


több mint 3 éve, és csak most kezdtem el tenni érte végülis, eddig nemvolt hozzá bátorságom mert úgy gondolkodtam mint mondjuk te. egyébként barátkozok emberekkel igen, lányokkal, pont ezt fogom csinálni, nem értem hol a gond

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 31 2014 02:27am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 02:27am
blog.hu fasza
szilveszterkor mikor beabsztam beabszva csinaltam egyet szoval eleg egycerü létrehozni
sirtam bele párszor majd megkeresem visszaolvasom azt röhögk

de btw a blogod linkjet igazan bepostolhatod most attol hogy kommentek alatta lesznek az /care attol nem lesz szetbaszva semmi rajta mert a postok alatt van

This post was edited by Senee on Jul 31 2014 02:28am
Member
Posts: 274
Joined: Mar 28 2014
Gold: 0.00
Jul 31 2014 02:27am
Quote (ElCapitano @ 31 Jul 2014 08:22)
Tudom JPS-nek van ilyen alaphangulata, de nem seggfájtam vagy kötözködtem csak szerintem csalódni fogsz és ezzel most nem lehúzni akarlak csak elmondtam a véleményemet. És ne gyere ezzel a negatív energia bullshittel, nagyfiúk vagyunk már, most attól csak nem kókad le a pöcsöd, hogy Záborszky Ede random magyar állampolgár nem ért veled egyet. :lol:


lol nekem te fennvagy faszbukon, sose tudtam ki vagy :D:D

ja és gl mesh

This post was edited by GeneralTT on Jul 31 2014 02:34am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 31 2014 02:38am
Edepostjaival szorol szora egyet ertek.
Rici meg meg mindgaakasztani valo nyomorek
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:01am
Quote (jarabekg @ Jul 31 2014 09:38am)
Edepostjaival szorol szora egyet ertek.
Rici meg meg mindgaakasztani valo nyomorek


akkor kérlek írd le nekem hogy hol a gond azzal hogy minőségi emberi kapcsolatokat szeretnék?
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 03:04am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 10:01am)
akkor kérlek írd le nekem hogy hol a gond azzal hogy minőségi emberi kapcsolatokat szeretnék?


szerintem senki se mondta hogy ez gond :D
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 31 2014 03:05am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 31 2014 09:01am)
akkor kérlek írd le nekem hogy hol a gond azzal hogy minőségi emberi kapcsolatokat szeretnék?


monjduk az tényleg furcsa hogy utcán leszólítva akarsz minőségi kapcsolatokat
alapvetően az egész nem egy komoly dolgot feltételez

baszáshoz mondjuk jo nagy számok törvénye alapján sztem inkább scoringra kene ramenni
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 31 2014 03:11am
Quote (anyd @ Jul 31 2014 10:04am)
szerintem senki se mondta hogy ez gond :D


akkor ez csak ilyen standard jarabekg asslick kötözködő post volt biztos

Quote (Senee @ Jul 31 2014 10:05am)
monjduk az tényleg furcsa hogy utcán leszólítva akarsz minőségi kapcsolatokat
alapvetően az egész nem egy komoly dolgot feltételez

baszáshoz mondjuk jo nagy számok törvénye alapján sztem inkább scoringra kene ramenni


az hogy ki mit feltételez az már nem az én gondom. új embereket úgy ismersz meg ha beszélgetsz velük, az hogy most az utcán vagy buliban vagy társaságban "szólítasz" le új embert az teljesen irreleváns szerintem. semmi hazugság meg hátsószándék nincs az egészben, nem az a célom hogy gonosz feketemágiát alkalmazva szexre kényszerítsek ártatlan nőstényeket akiknek utána soha többé nemlesz teljes az életük. ha bejövünk egymásnak találkozgatunk beszélgetünk dugunk és lehet lesz belőle valami jó, ennyi. nem értem hogy lehet ezzel bárkinek bármilyen gondja :~D

max ott lehet a probléma hogy nektek ez teljesen kívül van a felfogásotokon és gondolkodásmódotokon hogy ilyet lehet csinálni, akkor meg tágítsátok ki a látómezőtöket és lássátok meg a lehetőségeket

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 31 2014 03:11am
Member
Posts: 31,291
Joined: Jun 18 2007
Gold: 280.00
Jul 31 2014 03:13am
egyébként nekem is lett már úgy barátnőm hogy deákon piáltunk és odaült. igaz életem legnagyobb hibája is volt a csaj
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll