d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Van Itt Olyan Aki Járt > Elterelésre?
Prev1131415161740Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 44,578
Joined: Aug 15 2007
Gold: 2.84
Warn: 10%
Jul 20 2014 03:14pm
Quote (Smat @ 20 Jul 2014 23:11)
En is tanultam olyasmit elso evben mint amit gurke emlitett, en nem vagyok a konnyu drokok ellen mert van olyan ismerosom aki mar 20 evesen taccsra vagta magat agyilag, meg olyan is akinek inkabb csak jot tett a sok szivas. Emberfuggo az egesz igazabol, de ami biztos hogy valamilyen karos hatasa lesz a jovoben, hogy ez a kozeli vagy tavoli jovoben lesz azt embere valogatja..
Illetve azert nem legalizaljak a fuvet mert tobbe kerulne betartatni a szabalyokat mint a penz amit lehuzhatnanak vele.


:D
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 20 2014 03:15pm
Quote (josheide @ 20 Jul 2014 23:13)
u wat m8 ?


smat
Member
Posts: 43,289
Joined: Mar 25 2005
Gold: 355.92
Jul 20 2014 03:21pm
Quote (Smat @ Jul 20 2014 11:11pm)
En is tanultam olyasmit elso evben mint amit gurke emlitett, en nem vagyok a konnyu drokok ellen mert van olyan ismerosom aki mar 20 evesen taccsra vagta magat agyilag, meg olyan is akinek inkabb csak jot tett a sok szivas. Emberfuggo az egesz igazabol, de ami biztos hogy valamilyen karos hatasa lesz a jovoben, hogy ez a kozeli vagy tavoli jovoben lesz azt embere valogatja..
Illetve azert nem legalizaljak a fuvet mert tobbe kerulne betartatni a szabalyokat mint a penz amit lehuzhatnanak vele.


Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jul 20 2014 03:32pm
Quote (josheide @ 20 Jul 2014 21:13)
u wat m8 ?


Szerinted ha legalis lenne a fu, akkor nem boldog-boldogtalan azt termesztene? Ha valami limitet basznanak ra hogy egy ember max 3-4 grammnyi cuccot termelhet akkor szerinted ki tartana be? Senki. Ahhoz hogy ezt ellenorizzek nem 1-2 ember kell.. Meg gondolom nem ugy mukodne hogy barki termelhet akinek van 3 negyzetmeternyi terulete felesbe...
Member
Posts: 53,925
Joined: Apr 15 2007
Gold: 11,500.00
Trader: Trusted
Jul 20 2014 03:33pm
Quote (Smat @ 20 Jul 2014 22:32)
Szerinted ha legalis lenne a fu, akkor nem boldog-boldogtalan azt termesztene? Ha valami limitet basznanak ra hogy egy ember max 3-4 grammnyi cuccot termelhet akkor szerinted ki tartana be? Senki. Ahhoz hogy ezt ellenorizzek nem 1-2 ember kell.. Meg gondolom nem ugy mukodne hogy barki termelhet akinek van 3 negyzetmeternyi terulete felesbe...


olvass utána h usben hogy is van ez mióta legalizálták és utána folytassátok a témát imo ^^
Member
Posts: 55,048
Joined: Aug 3 2007
Gold: 33,265.80
Jul 20 2014 04:28pm
Quote (Smat @ 20 Jul 2014 22:32)
Szerinted ha legalis lenne a fu, akkor nem boldog-boldogtalan azt termesztene? Ha valami limitet basznanak ra hogy egy ember max 3-4 grammnyi cuccot termelhet akkor szerinted ki tartana be? Senki. Ahhoz hogy ezt ellenorizzek nem 1-2 ember kell.. Meg gondolom nem ugy mukodne hogy barki termelhet akinek van 3 negyzetmeternyi terulete felesbe...


Gondolj csak a hazi fozesu 50liter palinkara.
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 20 2014 04:33pm
Quote (josheide @ Jul 21 2014 12:28am)
Gondolj csak a hazi fozesu 50liter palinkara.


Hat ntom
En palinkat nem foztem sose meg nem is szeretem
De ha legalis lenne fuvet biztos termesztenek otthon lol
Member
Posts: 13,320
Joined: Jul 19 2008
Gold: 21,598.00
Jul 20 2014 04:40pm
sírva röhögök ezen a topikon, te jó úristen
vismajor szállítja a quality postokat
Member
Posts: 13,325
Joined: Jul 19 2007
Gold: 14,756.31
Jul 20 2014 05:49pm
te jó isten mennyi faszságot olvastam itt
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 20 2014 05:51pm
Quote (bamboo @ Jul 21 2014 12:49am)
te jó isten mennyi faszságot olvastam itt


röhögösz?
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161740Next
Add Reply New Topic New Poll