Quote (Smat @ Jul 20 2014 11:11pm)
En is tanultam olyasmit elso evben mint amit gurke emlitett, en nem vagyok a konnyu drokok ellen mert van olyan ismerosom aki mar 20 evesen taccsra vagta magat agyilag, meg olyan is akinek inkabb csak jot tett a sok szivas. Emberfuggo az egesz igazabol, de ami biztos hogy valamilyen karos hatasa lesz a jovoben, hogy ez a kozeli vagy tavoli jovoben lesz azt embere valogatja..
Illetve azert nem legalizaljak a fuvet mert tobbe kerulne betartatni a szabalyokat mint a penz amit lehuzhatnanak vele.
