Quote (AngryBug @ Jul 15 2014 02:15am)
http://www.miikahweb.com/game/soldat01.jpg
SOLDAT

töltöm is
Quote (bajcli @ Jul 14 2014 11:29pm)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/72/Grand_Prix_Circuit_PC.png
http://img836.imageshack.us/img836/4691/turok2cerebralbore.jpg
http://i.imgur.com/LoPqAP4.png
amba hagyom
Quote (Floodban @ Jul 14 2014 10:32pm)
midtown madness anyone
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/0/09/MIDTOWN_MADNESS.jpg
Ki akadt a nosztalgia ometerem
A midtown madnesst TOKELETESEN elfelejtettem nagyon durva geci vagy 10 eve nem jutott eszembe es most igy most porog az agyam h mi is volt a jatek lenyege

nekem vmi beetle vna meg az agyamba rola
a grand prixel meg meg egy ddosos gepen jatszottam ugy tanitottak meg nekem nyilakkal mikre menjek es nyomjak entert h eljussak odaig

Soldat meg bestest tizeneves koromban szarra jatszottam magam vele
Itt van harom amit nem lattam a topikban es en sokat nyomtam veluk:
Viper racig: emlekszem nagyon durvan tortek benne az autok

Masik autos, ezzel iszonatosan sokat jatszottam ha nem jatszottam ki 10x akkor egyszer sem, osszes palya itt van a fejemben

A valtozatossag kedveert ez is "autos" ezzel meg lanban is toltam haverokkal kecisokat nevettunk ahogy szivattuk egymast

tfw revolttal minden evben jatszottam kicsit amikor eszembe jutott, nfs 2 se-t sosem sikerult ravennem h w7en elinduljon :((((
This post was edited by Vismajor on Jul 15 2014 02:16am