d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > You Nostalgia You Lose
Prev1131415161734Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 02:10am




Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 02:13am




Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 02:14am
Member
Posts: 22,484
Joined: Aug 31 2007
Gold: 5,588.38
Jul 15 2014 02:15am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 02:15am
Quote (AngryBug @ Jul 15 2014 02:15am)
http://www.miikahweb.com/game/soldat01.jpg

SOLDAT <3 töltöm is


Quote (bajcli @ Jul 14 2014 11:29pm)
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/7/72/Grand_Prix_Circuit_PC.png

http://img836.imageshack.us/img836/4691/turok2cerebralbore.jpg

http://i.imgur.com/LoPqAP4.png

amba hagyom


Quote (Floodban @ Jul 14 2014 10:32pm)
midtown madness anyone

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/ru/0/09/MIDTOWN_MADNESS.jpg




Ki akadt a nosztalgia ometerem
A midtown madnesst TOKELETESEN elfelejtettem nagyon durva geci vagy 10 eve nem jutott eszembe es most igy most porog az agyam h mi is volt a jatek lenyege :D nekem vmi beetle vna meg az agyamba rola
a grand prixel meg meg egy ddosos gepen jatszottam ugy tanitottak meg nekem nyilakkal mikre menjek es nyomjak entert h eljussak odaig :D
Soldat meg bestest tizeneves koromban szarra jatszottam magam vele
Itt van harom amit nem lattam a topikban es en sokat nyomtam veluk:
Viper racig: emlekszem nagyon durvan tortek benne az autok :D


Masik autos, ezzel iszonatosan sokat jatszottam ha nem jatszottam ki 10x akkor egyszer sem, osszes palya itt van a fejemben


A valtozatossag kedveert ez is "autos" ezzel meg lanban is toltam haverokkal kecisokat nevettunk ahogy szivattuk egymast


tfw revolttal minden evben jatszottam kicsit amikor eszembe jutott, nfs 2 se-t sosem sikerult ravennem h w7en elinduljon :((((

This post was edited by Vismajor on Jul 15 2014 02:16am
Member
Posts: 39,899
Joined: Dec 16 2008
Gold: 19.00
Jul 15 2014 02:16am






This post was edited by Makkertest on Jul 15 2014 02:17am
Member
Posts: 43,332
Joined: Dec 21 2006
Gold: 343.00
Jul 15 2014 02:16am
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 02:18am

Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 15 2014 02:19am
Quote (Makkertest @ Jul 15 2014 09:16am)


http://www.postmobilereview.com/wp-content/uploads/2013/06/game-contra.png

http://www.mobygames.com/images/shots/l/41478-centurion-defender-of-rome-amiga-screenshot-by-clicking-on.gif


omggggggggggggggggggg

ennek a jateknak i a neve? teljesen elfelejtettem
felrakom dosboxot es egesz nyaron ezzel akarok jatszani : D

This post was edited by jarabekg on Jul 15 2014 02:22am
Member
Posts: 49,805
Joined: Feb 27 2006
Gold: 3,747.73
Jul 15 2014 02:21am
Quote (jarabekg @ Jul 15 2014 09:18am)
http://3.ii.gl/NjLaPzS.png
http://4.ii.gl/5Nb16xLU.png


masodik volt mar noob


Btw en egy jatekot keresek
kb 4.es lehettem amikor szamtech teremben jatszottuk
osztott kepernyos game volt a klaviaturan ketten tudtunk jatszani
a palya a fold volt, marmint rendesen bent a foldben kezdodott a jatek es az elejen kellett fegyvertvalasztani es ki kellett nyirni a masikat
ha lottel akkor lyukat tudtal robbantani a foldbe meg etc de nem emlekszem a jatek nevere
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161734Next
Add Reply New Topic New Poll