d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > írd Le Hogy Mit álmodtál Ma/tegnap Este
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,826
Joined: Feb 8 2012
Gold: 1,630.69
Jul 7 2014 06:18am
Tulorazas utan mehettem vegre haza, elsetaltam a vonatallomasig, aminel volt vagy 100 vagany (valamiert folyamatosan ezzel az allomassal almodok mostanaban), eltartott egy ideig amire odatalaltam a vonatomhoz. Az ut közepen megallt a vonat, es tuszul ejtettek minden utast valami terroristak. Elkezdtek csicskaztatni mindenkit, kiveve engem. Unalmamban nem tudtam mit kezdeni magammal, ezert elökaptam a telefonomat, es nyitottam egy topicot jsp-n hogy tuszul lettem ejtve. Kis idö elteltevel megjelent mesh katonakkal, es segitett nekem. Miutan kimentünk az epületböl leszallt egy repülö, felszalltam ra, es ut közben fölebredtem.
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jul 7 2014 06:19am
nem mostani, de valamelyik nap azt almodtam, hogy athivtam az osszes jspst akivel legutoljara talalkoztam, mesh meg egkert, hogy had ohessen o is, en eg ondtamm hogy okj leszarom
azt joshi elkezdte bebizonyitani nekem, hogy mennyivel jobban rajzol nalam
Member
Posts: 11,460
Joined: May 13 2006
Gold: 0.16
Jul 7 2014 06:37am
Quote (Karan2_Returned @ Jul 7 2014 12:18pm)
Tulorazas utan mehettem vegre haza, elsetaltam a vonatallomasig, aminel volt vagy 100 vagany (valamiert folyamatosan ezzel az allomassal almodok mostanaban), eltartott egy ideig amire odatalaltam a vonatomhoz. Az ut közepen megallt a vonat, es tuszul ejtettek minden utast valami terroristak. Elkezdtek csicskaztatni mindenkit, kiveve engem. Unalmamban nem tudtam mit kezdeni magammal, ezert elökaptam a telefonomat, es nyitottam egy topicot jsp-n hogy tuszul lettem ejtve. Kis idö elteltevel megjelent mesh katonakkal, es segitett nekem. Miutan kimentünk az epületböl leszallt egy repülö, felszalltam ra, es ut közben fölebredtem.


ez jó :D

én az álmomban martin garrix koncerten voltam, de a zene kurva halk volt..Magyarországon voltunk, alig pár perc sétára a házamtól ofc.. még a szobámból is tudtam volna nézni a koncertet..
történtek dolgok, de sajnos nemigazan emlekszek részletekre.. mindenki átakart jönni hozzam, 1-2 régi ismerőssel + anyádlevivel talalkoztam, aki enyhén bevolt állva, részeg is volt.. nemigazan ismert fel
Member
Posts: 43,299
Joined: Sep 9 2007
Gold: 69.85
Jul 7 2014 06:59am
Quote (AngryBug @ 7 Jul 2014 14:37)
ez jó :D

én az álmomban martin garrix koncerten voltam, de a zene kurva halk volt..Magyarországon voltunk, alig pár perc sétára a házamtól ofc.. még a szobámból is tudtam volna nézni a koncertet..
történtek dolgok, de sajnos nemigazan emlekszek részletekre.. mindenki átakart jönni hozzam, 1-2 régi ismerőssel + anyádlevivel talalkoztam, aki enyhén bevolt állva, részeg is volt..  nemigazan ismert fel


Akkor ez nem alom volt.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jul 7 2014 09:08am
megint elég wacko baszós dolgokat álmodtam most ezt be se merem írni inkább

Quote (Karan2_Returned @ Jul 7 2014 01:18pm)
Tulorazas utan mehettem vegre haza, elsetaltam a vonatallomasig, aminel volt vagy 100 vagany (valamiert folyamatosan ezzel az allomassal almodok mostanaban), eltartott egy ideig amire odatalaltam a vonatomhoz. Az ut közepen megallt a vonat, es tuszul ejtettek minden utast valami terroristak. Elkezdtek csicskaztatni mindenkit, kiveve engem. Unalmamban nem tudtam mit kezdeni magammal, ezert elökaptam a telefonomat, es nyitottam egy topicot jsp-n hogy tuszul lettem ejtve. Kis idö elteltevel megjelent mesh katonakkal, es segitett nekem. Miutan kimentünk az epületböl leszallt egy repülö, felszalltam ra, es ut közben fölebredtem.




miért vagyok ilyen jó még álmodban is?

This post was edited by BmA_BeMyAngel on Jul 7 2014 09:08am
Member
Posts: 33,712
Joined: Jan 7 2007
Gold: 0.00
Jul 7 2014 09:11am
Quote (BmA_BeMyAngel @ 7 Jul 2014 17:08)
megint elég wacko baszós dolgokat álmodtam most ezt be se merem írni inkább





miért vagyok ilyen jó még álmodban is?


nem mintha nem lennénk hozzászokva a durva dolgokhoz a subon
Member
Posts: 45,902
Joined: Oct 8 2006
Gold: 59.00
Jul 7 2014 09:21am
Quote (Karan2_Returned @ 7 Jul 2014 13:18)
Tulorazas utan mehettem vegre haza, elsetaltam a vonatallomasig, aminel volt vagy 100 vagany (valamiert folyamatosan ezzel az allomassal almodok mostanaban), eltartott egy ideig amire odatalaltam a vonatomhoz. Az ut közepen megallt a vonat, es tuszul ejtettek minden utast valami terroristak. Elkezdtek csicskaztatni mindenkit, kiveve engem. Unalmamban nem tudtam mit kezdeni magammal, ezert elökaptam a telefonomat, es nyitottam egy topicot jsp-n hogy tuszul lettem ejtve. Kis idö elteltevel megjelent mesh katonakkal, es segitett nekem. Miutan kimentünk az epületböl leszallt egy repülö, felszalltam ra, es ut közben fölebredtem.


Kosz mate
Member
Posts: 6,323
Joined: Jun 3 2011
Gold: 45.00
Jul 7 2014 09:24am
valamiert mostansag vilagvegevel meg zombikkal almodok, konkretan nem emlekszem, legkozelebb keles utan leirom
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 7 2014 10:43am
Quote (BmA_BeMyAngel @ Jul 7 2014 05:08pm)
megint elég wacko baszós dolgokat álmodtam most ezt be se merem írni inkább





miért vagyok ilyen jó még álmodban is?


Csak krix almaban v ilyen jo az a gond
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jul 8 2014 12:26am
Messel meg meg par jspssel almodtam lolol
Go Back To Magyar Topic List
Prev1131415161722Next
Add Reply New Topic New Poll