d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Magyar > Rici > Miért Vagy
Prev11314151617Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 07:56am
csak jó lett a topic
jó látni, hogy ricire megint rájött az agyérgörcs
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 08:00am
senee meg a szokásos nyomorék, 2 post után meguntam :zzz:
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 08:11am
Quote (Flutter @ Jun 14 2014 03:45pm)
reportolni akartam az osszes postot a topicban de ~50 utan meguntam

szivesen


Kosz laci
Az ocsed mar nagyban tinkerezik
Menj vele jacani inkabb))

Quote (xGurke @ Jun 14 2014 03:56pm)
csak jó lett a topic
jó látni, hogy ricire megint rájött az agyérgörcs


Inkabb mesre
Nem ertem miert
Par napja meg dotazni is lehetett vele, ami eleg ritka
Most pedig megint elpattant valami az agyaban, mikor mar epp kezdtem volna megturni jspn
Member
Posts: 35,964
Joined: Dec 27 2007
Gold: 0.00
Jun 14 2014 08:11am
Quote (putincykavodka @ Jun 14 2014 02:11pm)
Kosz laci
Az ocsed mar nagyban tinkerezik
Menj vele jacani inkabb))



Inkabb mesre
Nem ertem miert
Par napja meg dotazni is lehetett vele, ami eleg ritka
Most pedig megint elpattant valami az agyaban, mikor mar epp kezdtem volna megturni jspn


nem te vergődsz, mint egy idegbeteg, ugye? :)
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 08:13am
Quote (xGurke @ Jun 14 2014 04:11pm)
nem te vergődsz, mint egy idegbeteg, ugye? :)


Nem bizony, az mate, en csak rohogok ofc :)
Member
Posts: 19,706
Joined: Jul 30 2006
Gold: 0.00
Jun 14 2014 08:14am
édes istenem inkább rakjátok vissza a postblockert
Member
Posts: 8,400
Joined: Jul 31 2013
Gold: 95.00
Jun 14 2014 08:16am
Quote (tevetava @ Jun 14 2014 04:14pm)
édes istenem inkább rakjátok vissza a postblockert


Ja, jobb lenne
Dejv is minden postomra fel oldal bogest tolt a dota topikban, szerencsere akkor csak oda postolgattam kb
Aztan jott a postblokker es abbahagyta
Jo lenne megint, mivel en nagyreszt telorol tolom mikozbe tanulok, oda meg nincs :(
Member
Posts: 35,546
Joined: Jun 18 2008
Gold: 5,390.00
Jun 14 2014 08:26am
Member
Posts: 31,725
Joined: Jan 16 2008
Gold: 1,593.00
Jun 14 2014 08:38am
Elolvastam mind a 15 oldalt.
Jó topic (volt).
Ricingert valami intézetbe kéne zárni, meshnek meg csak simán chillax.
Also, én még mindig azon az állásponton vagyok hogyha rici jön velencére akkor okj, jöjjön, ha nem baszogat senkit a fórumon mutatott stílusával akkor még jó is lehet a nyaralás.
Tudom hogy mesh rá fog ugrani erre a postra, de inkább chill, felesleges, főleg azért mert nem én vagyok a téma tárgya és én szinte mindenkit megtűrök irl.
Member
Posts: 14,979
Joined: Apr 1 2007
Gold: 834.97
Jun 14 2014 08:40am
Quote (Smat @ Jun 14 2014 03:38pm)
Elolvastam mind a 15 oldalt.
Jó topic (volt).
Ricingert valami intézetbe kéne zárni, meshnek meg csak simán chillax.
Also, én még mindig azon az állásponton vagyok hogyha rici jön velencére akkor okj, jöjjön, ha nem baszogat senkit a fórumon mutatott stílusával akkor még jó is lehet a nyaralás.
Tudom hogy mesh rá fog ugrani erre a postra, de inkább chill, felesleges, főleg azért mert nem én vagyok a téma tárgya és én szinte mindenkit megtűrök irl.


ugrok
Go Back To Magyar Topic List
Prev11314151617Next
Add Reply New Topic New Poll