Quote (Flutter @ Jun 14 2014 03:45pm)
reportolni akartam az osszes postot a topicban de ~50 utan meguntam
szivesen
Kosz laci
Az ocsed mar nagyban tinkerezik
Menj vele jacani inkabb))
Quote (xGurke @ Jun 14 2014 03:56pm)
csak jó lett a topic
jó látni, hogy ricire megint rájött az agyérgörcs
Inkabb mesre
Nem ertem miert
Par napja meg dotazni is lehetett vele, ami eleg ritka
Most pedig megint elpattant valami az agyaban, mikor mar epp kezdtem volna megturni jspn